Strange Love

Тональний, що здатен замаскувати усе: Max Factor Panstik

Тональний, що здатен замаскувати усе: Max Factor Panstik
Тональний, що здатен замаскувати усе: Max Factor Panstik

Ця тональна основа має неймовірні криючі можливості, які дозволяють замаскувати навіть такі недосконалості, як пігментні плями, темні кола під очима та шрами.

Мій відтінок 12 - True Beige. Добре підлаштовується під колір обличчя, проте для тіла я б взяла світліший.

Panstik кремову текстуру, яка легко наноситься і не сушить шкіру. Добре лягає на шкіру, не створюючи ефекту маски (на диво). А вся через красивий напівологий фініш, з яким шкіра не виглядає штучно, навіть якщо шар засобу товстий. кщо ж вам потрібна неймовірна стійкість та матовість, просто припудріть Panstik прозорою setting powder.

Тональну основу можна використовувати в якості точкового коректора або ж для маскування татуювань чи інших недоліків.

Зачасту я використовую цю тональну основу в якості точкового коректора для маскування пігментних плям та постакне. Вона справді добре справляється з цими недосконалостями. При цьому шкіра виглядає дуже красиво і здорово. До слова, коли я готую губні свотчі, шкіру навколо зачасту тоную саме за допомогою Panstik.

Я використовую тональну основу Max Factor Panstik вже роки і я в захваті від неї. Вона ідеально маскує всі мої недосконалості і створює бездоганний вигляд. Я рекомендую її всім, хто шукає основу з максимальним покриттям.

Тональний, що здатен замаскувати усе: Max Factor Panstik