Demchenko Alina

Maybelline New York Tattoo Brow 36H

Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H

Серія Tattoo від Maybelline - одна з найпопулярніших. Їх гелеві олівці, кремові тіні вже майже легенда. Авжеж, тему брів бренд не міг не обійти, то ж ви мабуть бачили тінт, гель та помадку. А є в них ще ось такий олівець. Він в мене з літа, але тільки зараз руки дійшли до написання допису.

Отдже олівець має доволі звичний дизайн у стилі лінійки та майже таке пакування як в гелевих олівцях для очей. Матеріал : пластик. З одного боку щіточка (дуже зручна, тому нею я часше за все і користуюсь) , з другого сам продукт. В мене він наче у відтінку - 07 - Deep Brown, але я не пам'ятаю точно, бо ніде на пакуванні немає інформації що до кольору, ну або мені потрібно до окуліста.

Текстура у засоба - кремоподібна, м'яка і наче тане. Механізму нема - треба заточувати. А я вам скажу, що це не так вже і легко. Одну точилку я вже зломала, а іншою просто неможливо нормально підточити, бо продукт супер м'який. Висунути як я завжди робила з гелевими олівцями - не вийшло. Ні, я знайшла як відкривається, але проштовхнути виявилось складніше а ніж я думала. То ж це означає що час до концелярского ножа. З ним ще якось щось виходить .

Як я вже говорила - олівець м'який і це вже посерйозніше а ніж затачувати його. ВЗа допомогою нього просто неможливо зробити форму. Це виглядає так, наче дитячим масляним олівцем - провести по бровам. Але приручити його дуже легко і цілком реально. ВСЯ СПРАВА В ЩІТОЧЦІ. Я трошки наношу продукт на кожну ділянку і акуратно розподіляю його. Тоді виходить пудровий ефект.

Що до стійкості : так, я вважаю його стійким. Він витримає воду, з міцеляркою треба трошки помучатись, а ось олія/трьофазна/двофазна рідина - легко і без проблем зтирають його. В принципі не так проблематично його видалити зі шкіри, як той же олівець, але це все одно дуже стійкий варіант.

Авжеж, мені не дуже сподобалась м'яка текстура, але цілком не поганий продукт. Робити повторну покупку мабуть не буду, якщо тільки не знайду якийсь лайфхак, який зробить його просто незамінним.

Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H
Maybelline New York Tattoo Brow 36H