Demchenko Alina

Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички

Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички

Цим олівцям вже потрібно оформлювати пенсію - на стільки давно вони в мене знаходяться. Ще давно, в 2018 році я побачила відео огляд від Української блогерки, де вона показувала ці бюджетні олівці. Коштували вони на той момент 16грн - доволі бюджетно. На той момент багато хто користувався олівцями не для контуру, а як повноцінний продукт для губ. Вони давали матове покриття і при тому за копійки.

Це звичайний олівець, ковпачок якого виконує роль точилки. Текстура у кожного олівця відлічалась. Можливо через колір, а можливо що якісь відтінки я брала пізніше і виробник міг замінити їх формулу.

На данний момент в мене залишилось 6 відтінків.

  • Nude Sand 01 - нюдовий відтінок, який нагадує рудий тонак. Тоді це було модно, то ж не дивно що він в мене був. Доречі - сточений більше всього . Сухий, якщо наносити на всі губи. Як для контуру - в принципі не погано.
  • Beige 03 - не знаю що в нього від цього кольору окрім назви. По факту це сіро-фіолетовий олівчик. Брала для своєї помади і таких же тонах ( ну полюбляла я трупні губи ). Теж сухий, найменш вдалий з всіх по пігментації.
  • Coca 05 - тут вже зовсім інша тема. Приємний нюдовий відтінок з м'якою текстурою. Він доволі пігментований і гарно наноситься. Має не такий глухий матовий фініш і лягає на багато рівніше, та й не так дряпає шкіру. Має трошки рожевий півтон
  • Cotton Candy 08 - по текстурі 1в1 як 05 відтінок, та й текстура така ж приємна. Єдина різниця в тому що він більш в коричневій гаммі, хоча і не так помітно. Його колір більш теплий та плотніший як на мене.
  • Vibrant 18 - довгий час був моїм фаворитом серед червоних помад. Спершу я не дуже розумно обирала кольори, то ж цей олівець на відмінно від багатьох помад - виглядав досить ідеально. Текстура не така суха як в перших двох, але не дотягуж до 05 та 08 відтінка.
  • Dark Berry 22 - темний, сливовий відтінок. У той час всі мої помади були доволі темними. І хочу сказати що цей олівець ще був доволі пігментованим, бо на той момент багато помад в такому відтінку були не айс. Колір до сих пір подобається, єдине що олівець вже не так вражає ( розбалувана я )
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички
Ruby Rose Sweet Lips - справжній раритет моєй косметички

Фото кольорів на губах . Одразу можна помітити різницю в текстурах