Євгенія 👩

Супер-стійка туш, яка так і не стала улюбленицею😥

Супер-стійка туш, яка так і не стала улюбленицею😥
Супер-стійка туш, яка так і не стала улюбленицею😥
Супер-стійка туш, яка так і не стала улюбленицею😥

Всім привіт ✌️

Сьогодні хочу розповісти про водостійку туш, яка була дуже популярною у 2021 році - Maybelline New York The Colossal Waterproof. Я не втрималася і теж купила її, тільки у водостійкому варіанті). Ця туш у моїй косметичці вже майже рік, а використовувала я її не більше 4-х разів, розповідаю чому👇

Супер-стійка туш, яка так і не стала улюбленицею😥

Туш представлена в пузатом флаконі із твердого пластику. Дизайн лаконічний, але водночас дуже яскравий і піднімає настрій).

Флакон зручно лежить у руці і компактно поміщається в косметичку.

Кришка відкручується, тубу закриває міцно, не прокручується. Є обмежувач, який добре справляється зі своїм завданням, туш набирається без надлишку.

Об'єм: 10 мл, витрата дуже економічна.

Щіточка щільно закріплена до рукояті, нерухома, величезного розміру і для мене виявилася абсолютно незручною.

Це стандартна овальна щіточка з пухнастою щетиною. Вона не силіконова. Щетинки довгі, пружні та досить густі, розташовані у формі ялинки.

  • Вона жорстка і дряпає повіку при нанесенні.
  • Вона занадто велика, тому нею складно пофарбувати вії у куточках.
  • Вона забруднює повіку.
  • Цією щіточкою дуже складно розділити вії, вона їх ніби склеює.
  • Консистенція туші – кремова, в міру густа. Через місяць після покупки, вона стала ще густішою, що ускладнило її нанесення.
  • Аромат жахливий, різкий, ніби зайшов у приміщення, де щойно пофарбували стіни.
  • Колір: класичний чорний, досить насичений та яскравий.
  • Особисто для мене – це туш одного шару. Якщо наносити її в один шар, то вона непогано фарбує вії, надає очам виразності. Однак, не піднімає, не дає вигину та об'єму і дуже слабко фіксує.
  • Якщо спробувати нанести другий шар туші, то вії починають склеюватися, на кінчиках з'являються грудочки і в цілому, макіяж виглядає дуже брудно. Вії перетворюються на товсті павукові лапки. Проте, з'являється фіксація та легке подовження).
  • Як я вже говорила, туш дуже сильно забруднює повіку, ще трохи і вийде стрілка). Я спокійно до цього ставлюся, адже ці відбитки завжди можна прибрати ватяною паличкою, але не в цьому випадку. Пігмент ніби в'їдається в шкіру, його просто неможливо повністю відтерти.
  • Згодом туш стає все складніше і складніше наносити, оскільки вона густішає. З'являється все більше компочків, які протягом дня, обсипаються під очі.
  • Стійкість у неї висока, фіксація та колір тримається протягом 12-14 годин. Однак, не забувайте, що весь цей час обсипатимуться грудочки. Вії з цією тушшю дуже важкі, на стільки, що навіть очі починають боліти в кінці дня. Приходиш додому і мрієш якнайшвидше її змити, а не тут то було. Туш просто неможливо змити міцеляркою, вона як цемент лежить на віях. Ситуацію рятує гідрофільний бальзам, але навіть після нього, залишається ефект "панди".
  • Туш справді водостійка, її не страшні ні дощ, ні сніг, ні сльози, вона не розтікається. Щоправда, я не перебувала з нею пірнати).
  • Цю туш я використовую рідко через те, що вона обсипається і потрапляє в очі, а також через те, що її дуже важко змити. Якщо я її наношу, то наступного дня (з ймовірністю 90%) у мене загостриться мій хронічний кон'юктивіт.

  • Красивий, насичений, вугільний колір.
  • Трохи подовжує та підкручує вії.
  • Не дає об'єму, а навпаки склеює вії і складається таке відчуття, що у мене всього по 3 вії на оці).
  • Макіяж виглядає важким та брудним. Виною цьому – ефект павукових лапок та грудочки, які постійно обсипаються.
  • Туш обтяжує вії, через що починають втомлюватися і боліти очі. Та й загалом, туш не підійде для чутливих очей.
  • Вона супер-стійка та водостійка, за рахунок чого її неможливо змити без ефекту "панди".

Взагалі, я дуже люблю туші для вій від Maybelline, але саме ця туш для мене стала провальною, на жаль(.

Дякую за увагу💕