Oli Seagull

Maybelline SuperStay Vinyl Ink VS Піца з куркою та ананасами

Maybelline SuperStay Vinyl Ink VS Піца з куркою та ананасами

Завдяки мейкап клубу можно знайти не тільки класні знайомства, а ще й обмінюватись подарунками. Так вийшло і з SomovaFM. Таємним способом в неї опинився другий примірник Maybelline SuperStay Vinyl у відтінку 50 і вона з радістю ним поділилась😁

По дорозі з пошти я була дуже голодна і купила собі шматок піци. На рівні з голодом я дуже вже хотіла спробувати помаду , бо це перша Vinyl Ink в моїй косметичці.
То ж я вирішила поєднати два пилких бажання і заодно випробувати стійкість під час прийому жирної їжі.

Колір неймовірно гарний і такий же неймовірно складний для мене в нанесенні.
Я навіть не намагалась спробувати нанести її одразу рідним пензлем, тому взяла окремий пензлик для контуру. Вже по ньому малювала рідним з футляра.

Перед використанням обов'язково встряхнула помаду. Виробник заявляє, що це також впливає на стійкість.

Як би я не намагалась не закривати рота при нанесенні, помада всеодно якось потрапляла на зуби.
І навіть протягом іншого часу вона там всеодно з'являлась.
Нанесла в два шари, бо з першого десь може бути світліше , десь темніше. Нашаровується без проблем.
Чекаю її максимального висихання і промокую серветкою.

Після піци результат був спірним. Вона повністю з'їлась зсередини. Хоча в мене так зі всіма помадами. Але із-за дуже яскравого кольору тонкі губи тоді виглядають ще тонше і на цьому прям робиться акцент))
Я думаю на гарних пухких губах, навіть якщо зсередини вона з'їсться, губи всеодно будуть виглядати більш гармонійно

Але в інших місцях вона залишалась такою ж гарною і стійкою. Я проходила з нею близько 3 годин.
Носиться вона дуже комфортно, в міру липка.
Змивала спочатку міцеляркою, та то було складно, губи вже починали боліти. Остаточно змила її гідрофільною олією.

В мене залишилось неоднозначне враження. Мені сподобалась її формула в цілому. Я думаю проблема в кольорі і моїх губах. Можливо якщо взяти не такий яскравий, більш нюдовий і нанести тоншим шаром , то результат буде краще?