Anna_feerie

Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))

Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))
Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))
Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))

Взагалі нічого не передвіщало такого перевтілення - я просто хотіла тінт з легким відтінком, який би не сушив губи🙃.

Глембі підкупив мене складом: на першому місці сквалан, а ще багато різних олій, тож я вирішила що це саме те, що треба)). Відтінок взяла 02 (але це було навмання, адже ніде його неможливо було побачити 🤪).

При першому відкритті ковпачка я здивувалася, адже побачила синьо-рожевий мармур)). Але потім зробила свотч і побачила, що все добре, і він стає рожевим на шкірі).

Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))
Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))
Як тінт для губ перетворив мене на Періс Хілтон з 90-х))

Я нафарбувала тінтом губи (до речі, текстура в нього дуже приємна та зволожуюча) і пішла по своїх справах. А коли через деякий час випадково подивилась у дзеркало, то була дуууже здивована, адже відтінок став неоново-рожевим і я з ним виглядала наче модна чіка з 2000х 🤣🤣🤣.

Щоб показати вам цей відтінок, я зробила яскравий макіяж очей та вдягла відповідне вбрання - все разом виглядає забавно, але на кожен день мені однозначно не підходить)). Тому цей тінт відправляється до моєї мами (в неї темніша шкіра, тому подібні кольори виглядають набагато спокійніше😁).

Мені ж більше подобаються або темніші, або відтінки з більш червоним підтоном🌹. А ви що скажете? Носили б такий відтінок?)