Anna_feerie

Маркер для брів з ефектом татуажу та стійкістю до 48 годин? Тестую L`Oréal Brow Micro Tatouage

Маркер для брів з ефектом татуажу та стійкістю до 48 годин? Тестую L`Oréal Brow Micro Tatouage
Маркер для брів з ефектом татуажу та стійкістю до 48 годин? Тестую L`Oréal Brow Micro Tatouage
Маркер для брів з ефектом татуажу та стійкістю до 48 годин? Тестую L`Oréal Brow Micro Tatouage

Хоч мої брови від природи доволі виразні, але інколи трапляються фейли з моделюванням форми і є потреба щось трошки відкорегувати). Так, я знаю, що маркери призначені не для таких "бровастиків", але дуже вже цікаво було спробувати, що воно таке🙃.

Виробник обіцяє стійкість на 2 доби (хоч для мене це ту мач, адже я вмиваюсь двічі на день)), натуральне профарбовування у волосковій техніці, що виглядатиме природньо та замінить нам татуаж. Ну що ж, давайте розбиратись 🤗.

Це може бути доволі ефективним рішенням, якщо у вас дуже тендітні напівпрозорі бровки, або ж не ростуть волоски на якомусь проміжку. В моєму випадку ніде застосувати саме цю сторону фломастера, тому я користуюсь кінчиком та малюю по одному волоску.

Тобто не така вже й залізобетонна стійкість, якщо по-чесному. Я вирішила піти далі і провести тест зі свотчем на руці (попередньо вичекала певний час, щоб продукт схопився). На першому фото я потерла верхню частину пальцями - і тут мене очікувало здивування, бо ж маркер підтушувався (це означає, що брів краще не торкатись, адже наш татуаж розмиється).

На другому фото я додала краплю води і... фломастер L`Oréal Paris Unbelieva Brow Micro Tatouage зник, як і не було!

На бровах в принципі все виглядає добре, але якщо не чіпати та випадково не потерти лоба - бо інакше маркер доволі легко зтерти. Тож для мене це доволі спірний продукт, користуватись буду, але точно не повторю.