Skomska Olya

Один з улюблених олівчиків для губ🤎

Один з улюблених олівчиків для губ🤎

На початку вересня поповнила свій арсенал олівчиками для губ, адже захотілось нових відтінків, про це в пості: https://club.makeup.com.ua/post/18253/ .

Серед них мій вибір впав на Catrice Plumping Lip Liner , адже дуже сподобався колір 040.

Це мій перший досвід використання продуктів від Catrice і він виявився вдалим 😍

Олівчик має зручний формат та дуже компактний. Його кремова консистенція дозволяє рівномірно розподілити засіб на губи та швидко висихає 🥰. Стійкий та добре пігментований.

Саме його я ношу завжди з собою, адже ним легко користуватись і поновити макіяж, в порівнянні наприклад олівчики від Lamel я можу нанести лише за допомогою кісточки , так як грифель дуже мякий , а саме пензликом я регулюю кількість нанесення продукту і відтінок (вони того варті , також одні з улюблених, але потребують танця з бубнами 😂 ), з Catrice такого немає і це великий плюс.

Також перед нанесенням використовую маску для губ, адже без неї , так само як і олівчики Lamel може відчуватись сухість і стягнутість .

Один з улюблених олівчиків для губ🤎
Один з улюблених олівчиків для губ🤎

2е фото - при штучному освітленні

3-те фото - природне освітлення

Чудовий відтінок , який добре підходить на кожен день до моїх улюблених макіяжів в кавових тонах. 🍂

З задоволенням можу рекомендувати !♥️