M O N D ✨️

Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього

Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього

Об'єм: 5ml

Вироблено в Німеччині

Туш існує в 4 варіантах: блонд, коричнева, темно-коричнева та прозора. З кольоровими я не дружу. Мені простіше оформити брови за допомогою олівців, тіней чи помадки та закріпити результат прозорим фіксатором.

Упаковка

Білий пластиковий флакон довгої форми з золотими написами. Гарний дизайн і зручний гнучкий пензлик. Пензлик добре набирає гель і допомагає укладати брови.

Опис:

  • воскова текстура туші для брів Volume & Lift Brow Mascara відмінно піднімає та пригладжує волоски, імітуючи ефект салонної процедури ламінування, та фіксує їх у такому положенні.

Формула з рисовим воском має доглядові властивості. Так, що не тільки бере участь у макіяжі, а й позитивно впливає на волоски.

У гелю є солодкуватий аромат. Не знаю, навіщо він потрібний у такому засобі, але пахне приємно.

Точно скажу, що гель ущільнює волосся. Однак для моїх брів фіксація виявилася дуже слабкою. Варто лише зачепити брови та волоски відразу ж дивляться у різні боки.

Тобто, основне завдання не виконує. З усіх гелів для брів, які у мене були, цей виявився найслабкішим. Навіть при нанесенні у кілька шарів фіксація краще не стає.

Тож буду рада рекомендації хороших фіксаторів для брів.

__________

Catrice Volume & Lift Brow Mascara Waterproof

Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього
Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього
Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього
Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього
Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього
Обіцяє міцну фіксацію ...але, слабенький для цього