Олена Романюк

Моє нове замовлення засобів для волосся ✨️Comex✨️CHI✨️ та бальзам Heimish

Моє нове замовлення засобів для волосся ✨️Comex✨️CHI✨️ та бальзам Heimish

Я - віддана прихильниця натурального шампуню Comex, замовляю вже 3-ій флакон (мені зручно з маленьким форматом, завжди можна взяти в поїздку). При додаванні в корзину побачила акцію, і зрозуміла, що нарешті замовлю і натуральний бальзам, а бонусом буде олія 🥰.

Отже, що приїхало сьогодні?

✨️ Натуральний шампунь для зміцнення волосся Comex , люблю, обожнюю, волосся з ним об'ємне, розсипчасте, блискуче + гарний склад

✨️ Натуральний бальзам для зміцнення волосся Comex - придбала вперше, вже зазирнула в баночку, аромат ідентичний шампуню, густий, білого кольору.

✨️ Натуральна олія від випадіння волосся з індійських трав Comex - буду знайомитися, аромат помаранчів і колір відповідний.

✨️ Рідкий шовк для волосся CHI - нарешті треба спробувати, чи сподобається моєму волоссю цей популярний засіб.

✨️ Очищувальний бальзам Heimish All Clean Balm - засіб, який на повторі, незамінний помічник в очищені шкіри увечері. Пробник (блістер) зручно в поїздку взяти.

Ось таке маленьке замовлення, в основному засоби для волосся, до речі, знову нагадаю, що Comex є українським брендом, що неймовірно тішить!