Vikulyk

Дуже розлютив! Класний лайфхак, як зробити трендові брови!

Дуже розлютив! Класний лайфхак, як зробити трендові брови!

Гляньте, як чудово і легко він піднімає бровки, робить плотнішими, будь-який соболь мені може позаздрити. Така вся фешн діва я готова була підстрибувати до стелі від щастя, але за 10 секунд під вагою цього плотнезного геля, який не сохне взагалі, все опустилось вниз і наостанок залишоло мені мокрі брови, як згадку про "былую" красу.

Далі мова йтеме про чудовий лайфхак, тому читайте)

Дуже розлютив! Класний лайфхак, як зробити трендові брови!

В мене є чудовий лайфхак!!!

Я звернула увагу, що при ламінуванні часто бровки фіксують плівкою, я особисто цю процедуру не робила, але підглянула і вирішила використати харчову плівку, маю прекрасний гель для брів(нажаль білоруський), який значно дешевший і працює, тому зафіксувавши свої далеко не соболині, я зразу прикл. плівку і ходжу хвилинки дві, і ефект просто, як ламінування, рахуючи, що продукт шикарний, то з такими бровами я ходжу весь день, з цим же гельчиком я розтягнула процедуру на годину!! І ефекту ноль, мої брови чемно повернулись на колишнє місце.

Упаковка читається, як "дешево", ця наклейка на ж/б баночці, приїхала зразу якась обдерта... у Ламель є рум'яна у залізній коробочці, але там все красиво промальовано, тому виглядає естетичніше. Бачу відгуки дуже двоякі, може всім різне лиють виробники, але мій продукт-200 грн у сміття!

Ось так виглядає мій спосіб 😀

А тут результат даного лайфхаку з іншим гелем, я вважаю, що красиво 😊 Такшо дівчатка, беремо дійсно фіксуючий гель, плівку і більше навіть з макіяжем можна нічого не робити.))

Тобто, цим фото хочу доказати, що не безнадійна, просто CTR і Кучма Наталі ви мене розчарували таким продуктом, бо надії були дуже завишені!