Demchenko Alina

Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂

Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂
Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂
Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂

"Рудий, в обносках своїх братів... Ти маєш бути Візлі! "

Рон, який на п'ятому курсі став старостою факультету, а на шостому став вратарем по Квідічу і здобув перемогу , тим самим подарував гріфіндору той самий кубок. Короче - хлопець хоть куди)) Так а як же тоді пахне аромат, який так нагадує цього персонажа?

Ще навіть не розпиливши аромат, я вже зрозуміла - так , це точно Рончик) Аромат здається солодким, вершковим та пряним. Саме так , на мою думку, і пахне те саме Вершкове Пиво з книги. Тепло, солодко та трошки алкогольно. Дійсно, відчутя якогось ароматного солоду та тепла.

Після розпилення на руку - відчуваю кислинку та цедру. Кислота проходить, а ось цей різдвяний аромат - ні. Це мабуть найправильніший опис - ЦЕ РІЗДВЯНИЙ АРОМАТ І В ТОЙ ЖЕ ЧАС ІДЕЛАЛЬНИЙ ДЛЯ ХЕЛЛОУІНУ. Наче ти посеред пиру головної зали і навкруги панує тепла атмосфера, пахне пряностями та печивом, потріскує вогонь в каміні....

Дуже швидко, аромат починає видавати нову ноту, яка спочатку, мені здавалась невдалою - теплий алкоголь. Ні, це не глінтвейн, це щось більш тягуче, з невеликою долею трав та спецій. І цукор ... Тут знаєте, такий трошки горілий цукор, наче з корицею і доволі яскрава ваніль з деревиною. Ця середина визиває посмішку - нюхаючи занадто довго, я захотіла їсти. Я перетворююсь у Рона 😂

Аромат не позбавлений і дерев'яних та ніжно пряних нот, десь вони грають більш солодко та карамельно, а десь на межі з чимось бальзамічним чи навіть землянистим. Хоча аромат доволі легкий, теплий, трошки наповнений атмосферою перших двох фільмів/книг, але якась доросла нотка в ньому все ж таки є. І вона неймовірно комфортна.

ОТЖЕ ПІРАМІДА:

  • Старт: гарячий ром, цедра мандарина, танжело ( мандарин солодкий - так, цедра так, що правда там десь повинна бути і спеція якась , ну або як завжди щось кудись перекочувало. Ось ця алкогольна густа нота що переходить у середину - це мабуть гарячий ром. Я ніколи не куштувала в своєму житті чистий ром, але для мене тут наче якийсь лікьор , але так - гарячий)
  • Ноти серця : коричневий цукор і бурбонська ваніль ( а де вершки ? 😂 Я вас взагалі то чекала, чи карамелі там. Але з нотами я згодна - і ваніль і цукор легко впізнаються. Така собі солодка іриска чи слівки-лінивки)
  • База: Ванільна смола і Ірис ( впринципі так, згодна. Їх я не можу відрізнити як самостійні ноти, відчуваю якусь солодку густоту, трошки гірку чи дерев'яну, тож може так, впринципі згодна)

Ароматом я дуже задоволена - Anna_feerie потравила у саме сердечко, бо це дійсно аромат в моєму стилі.

Авжеж, у цього аромату є компанія і якщо хочете, можете самі обрати про кого мені написати в наступний раз , позбавите мене вибору, бо я дуже не люблю обирати 😂😂😂 На черзі в нас : Магічна і темна Белатріса Лестрейдж, Лимонний Пиріг Міссіс Уізлі, солоденький пирожочок Гаррі Поттер, красуня зазнайка Герміона Грейнджер та справжній підприємець Хогвартсу Фред Уізлі.

Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂
Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂
Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂
Селективна парфумерія: Найсолодший хлопчик Хогвартсу Вон Вон 😂