Бабюк Валерія

Agent Provocateur Maitresse. Шовк, мережива, будуар. Шикарний аромат для жінок.

Agent Provocateur Maitresse. Шовк, мережива, будуар. Шикарний аромат для жінок.

Раніше я вже залишала свій відгук на цей парфум, здавалося б, що все найцікавіше і важливе вже сказано, але ось він мій Агент Провокатор (знову на "сцені" тільки вже в зовсім іншому форматі). Після використання міні флакончиків ємністю 5 мл. я зважилася на покупку цього аромату об'ємом 25 мл. і не прогадала, бо в результаті отримала маленький дизайнерський шедевр. Упаковка підкорює з першого погляду, золотиста коробочка, флакончик у вигляді кулі та гарний оксамитовий мішечок (для зберігання аромату) у червоному кольорі створили справжній вау-ефект при розпаковуванні довгоочікуваної посилки. Бренд, крім якості своєї продукції, однозначно вміє приємно дивувати привабливим дизайном своїх товарів. Важливо відзначити, що парфум ємністю 25 мл. має деяку відмінність від формату з меншою ємністю, адже на великому флакончику немає зображення дівчини в панчохах, та й у самому ароматі я помітила очевидну відмінність. Тут у верхніх нотах більш виражено відчувається мускус в той час як мініатюра насамперед видає пудровість, а ось ноти серця, як і базові, повністю ідентичні. Відмінність у стійкості теж є, саме цей варіант здався мені набагато стійкішим. Більш детальний огляд і розбір ольфакторной піраміди даного парфуму в форматі мініатюрки можна подивитися, перейшовши за посиланням. https://club.makeup.com.ua/post/20209/

Agent Provocateur Maitresse. Шовк, мережива, будуар. Шикарний аромат для жінок.
Agent Provocateur Maitresse. Шовк, мережива, будуар. Шикарний аромат для жінок.
Agent Provocateur Maitresse. Шовк, мережива, будуар. Шикарний аромат для жінок.