Alyona Fedyk

L'Oreal Paris Air Volume Mega Mascara: важко не відчути її легкість (свотчі в один та два шари)

L'Oreal Paris Air Volume Mega Mascara: важко не відчути її легкість (свотчі в один та два шари)

Я люблю природний ефект: зовсім трішки подовження, насичений колір та красивий об’єм, який імітує густоту вій. Але завжди (!) у виборі туші я звертаю увагу на щіточку. Вона має бути натуральна і доволі пухнаста, однозначно не силіконова. Я досі не навчилась ними користуватись, та й відчуття, коли ти ковзаєш тими жорсткими щетинками по віям – не з найприємніших. Отож, як ви розумієте, по усім параметрам Air Volume Mega Mascara відповідає моїм вимогам. Тут тобі і натуральна щіточка, і пухнасті щетинки, і оте заповітне “Volume” у назві. Гріх не спробувати:)

L'Oreal Paris Air Volume Mega Mascara: важко не відчути її легкість (свотчі в один та два шари)
L'Oreal Paris Air Volume Mega Mascara: важко не відчути її легкість (свотчі в один та два шари)
  • дійсно зручна щіточка;
  • інтенсивний чорний пігмент, завдяки чому очі одразу ж стають виразнішими;
  • хороша стійкість (після висихання на війках не сиплеться та не перебивається цілий день, я навіть трішки всплакнула, але туш залишилась на місці (навіть на нижніх війках));
  • подейкують, що туш має суперкруту збиту формулу, якої, звісно ж не видно, але вона таки дійсно працює: пігменти та основа змішані з частинками повітря, що дає невагоме покриття на віях. Якби не видимість туші на очах, то здалося б, що ви дійсно не нафарбовані (по відчуттям);
  • ну як тут оминути дизайн: “сплющена” туба в кольорі рожевого золота.

  • дуже неякісний дозатор: туші на щіточці надто багато, доводиться зчищати її об тубу;
  • при нанесенні на вій якийсь час не можна кліпати))) рідка текстура перебивається на шкіру, доки не висохне (з іншими тушами я з таким не стикалась);
  • в два і більше шари краще не наносити (дивитись фото);
  • не дуже приємний аромат, але то я вже просто придираюсь:) туші рідко пахнуть приємно.

Фото 1: нанесла 2 шари, і виглядає це як невдала пародія на Твіггі:(

Фото 2: один шар в порівнянні з ненафарбованим оком.

Ще один важливий нюанс: я ношу контактні лінзи і це робить очі ще чутливішими до макіяжу. Якщо туш сиплеться – це катастрофа, бо при попаданні мікрочастинок на лінзи, очі хочеться дістати власноруч:) Ця туш дійсно не осипається, а ще не викликає відчуття втоми очей та роздратування. Читала відгуки інших дівчат, і мене справді здивувало, що є відверто негативні. Я не можу назвати цю туш ідеальною, але і сварити її немає за що:)