Тетяна Супронюк

Матова помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte

Матова помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte
Матова помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte

Я довго хотіла матову помаду саме у стіку. Така собі чергова дівоча хотілка-забавка.

Після тестування у відомому офлайн магазині, я обрала для себе відтінок і придбала помаду на Мейкап. Розглянемо детальніше.

  • Стильний дизайн флакона - чорний матовий стік з золотими деталями. Виглядає гарно, у стилі дорого-багато.
  • Якісна упаковка. Хороший пластик, приємно тримати в руках. При закриванні є характерне клацання.
  • Вага помади з упаковкою (вказано на упаковці) - 2,1 грама. Якось малувато для помади.
  • Сама помада має скошений вигляд для більш комфортного нанесення.
  • Текстура оксамитова, кремова, яка комфортно розподіляється по губам.
  • Добре пігментована, 1-2 шарів достатньо для рівномірного насиченого кольору.
  • Не липкий фініш на губах.
  • Дуже приємний аромат малинового варення.
  • Помада зовсім не стійка - це її дуже великий мінус.
  • Не сушить губи
  • Не підкреслює сухість (я наносила на сухі обвітрені губи, і цього не було видно)
Матова помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte
Матова помада для губ L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte

Для себе я обрала відтінок 188 - Le Rose Activist. Це гарний ягідний, малиново червоний колір. Він яскравий і приглушений водночас, темний і начебто не дуже, теплий і холодний. Грає під різним освітленням. Колір такий гарний, що заради нього можна пробачити помаді відсутність стійкості.

Цей яскравий колір потрібно наносити на губи дуже рівно, щоб був гарний контур. Інакше макіяж губ буде не акуратним.

Перед нанесенням помади на губи, обов"язково потрібно пройтися по контуру губ олівцем. Бо рівно нанести її зі стіку дуже важко.

У 2023 році за версією Pantone кольором року став малиново-червоний 18-1750 Viva Magenta. Відтінок зухвалий і напористий, але без агресії. Він балансує між теплим і холодним тоном.

Так от, з помадою L'Oreal Paris Color Riche Intense Volume Matte у відтінку 188 - Le Rose Activist, ви будете точно в тренді цієї осені.

Додаю фото під різним освітленням, щоб точніше передати колір помади.