wowmom

Щось на казкаво-прекрасному, або як спільнота продала мені олівці від Glambee

Щось на казкаво-прекрасному, або як спільнота продала мені олівці від Glambee
Щось на казкаво-прекрасному, або як спільнота продала мені олівці від Glambee

Привіт, красуні!

В мене багато різної косметики, і насправді, мене важко чимось здивувати, але чого я дійсно ніколи не бачила - так це дуохромні олівці для очей. Про новинку від Glambee, я дізналася від вас, мої любі, бо ви постійно виставляли пости з неймовірними макіяжами та свотчами.

І саме ви, спонукали мене їх спробувати, про що я ні секунди не жалкую, і вважаю, що це класні бюджетні і дуже красиві олівці.

Щось на казкаво-прекрасному, або як спільнота продала мені олівці від Glambee

Всього в палітрі 5 віддінків, і кожен по-своєму чудовий, але я взяла собі віддінки 01 та 04, бо по-перше, в мене в колекції нічого подібного нема, а по-друге, це те, чим я справді буду фарбуватися. (А не так, типу, купила, один раз використала і забула).

Це неймовірно красивий світлий тріахром, тому що переливається він і блакитним, і рожевим, і салатовим сяйвом. Камері дуже важко передати всю красу цього олівця.

Віддінок класно виглядає у внутрішньому куточку ока, хоча мені здається, що він круто буде виглядати у якості основного кольору.

Це дуохром від світло-зеленого до темно-зеленого та синього віддінка. Він ні разу не унікальний, але дуже виразний і яскравий, і круто виглядає на повіках, особливо, якщо його нанести поверх чорної стрілочки.

(Пи.си. пробач, моя люба Vikulyik, але я повністю "сплагіатила" твій макіяж, бо він мені дуже сподобався:-))

Попри те, що олівці дуже красиві, м'які і пігментовані, вони ще і дуже стійкі!

Я ледь відмила свотчі з рук, бо звичайне мило не хотіло їх змивати.

На очах вони також тримаються залізобетонно так, що доводиться довго розчиняти макіяж гідрофільною олією.

Зазначу, що блискітки також не осипається.

Нажаль, дуже складно передати, який красивий макіяж з дуохромними олівцями Glambee, але на фото в "розфокусі" вдалося спіймати казкові переливи і сяяння на очах.

Я в захваті!

Обов'язково куплю собі олівці про запас, до вони вкрали моє серденько.

Дякую за увагу 😘