Hanna Domashenko

#notscarywithmakeupclub

#notscarywithmakeupclub

Цей допис слід почати з того, що я філолог. Всі незнайомі слова у мене мають якусь асоціацію, бо так завжди легше було ще з часів універу запамятовувати нові слова з англійської та німецької)

Коли я відкрила для себе роли, суші - я їла лише ті, інгредієнти яких мені знайомі! Тобто то був лише огірок, червона рибка, філадельфія)) "Рол з вугрем" мене заводив у ступор, бо мені страшним здавалось слово одне лише слово "вугор"! 😂 Мабуть саме тому я досі надаю перевагу простим стравам та не замовляю ніколи чудернацькі страви у закладах 😅

З косметикою та сама історія! Тому представляю вам свою СТРАШНО ДІЄВУ четвірку!

#notscarywithmakeupclub

Почнемо з тоніка від Pixi зі страшною гліколієвою кислотою! Признатись чесно, я боюсь активів і до сьогодні. Однак мої страхи, здебільшого, від браку знань. Після першого використання я очікувала, що моя шкіра почервоніє та відпаде 😂 Але цей тонік запобігає виникненню комедонів, добре звужує пори, вирівнює тон шкіри та чудово оновлює її. Гарний засіб, який позбавив мене лущень шкіри і тепер тон на неї лягає відмінно!

Далі наступні активи: цинк та ніацинамід від The Ordinary! Для мене це звучало страшно, а ще я пам'ятаю, як я боялася використовувати його в парі з гліколієвим тоніком від Піксі. Однак, це зовсім не страшні друзі для шкіри: завдяки дії цинку та ніацинаміду візуально пори значно зменшились, а висипання заспокоїлись! Улюблена сироватка до останньої крапельки!

Погнали далі по активам? Потім я прямо розійшлась) І за порадою фармацевта взяла пасту саліцилово-цинкову для точкових висипань! Дівчата, це така гарна та дієва штучка ще й за доволі бюджетну ціну! Прищі заспокоюються та зменшуються почервоніння. Моя палочка-виручалочка, коли завтра треба "в люди", а напередодні ввечері один прищ на лобі чи підборідді вирішив, що давно з тобою не бачився 😁

Мікрокристали магнію? Ви то чули? Я коли читала опис скрабу, навіть картинками уявила, як ці кристали своїми гранями будуть дерти мені шкіру😁брррр) Але, як то кажуть, іди туди, де страшно) То тепер це мій улюблений скоаб! Ті мікрокристали магнію роблять те, що не робить жожен мій скраб! Вони дійсно "полірують" шкіру, очищують пори та освітлюють чорні цятки! Цей продукт не схожий на жоден скраб і коштує кожої копієчки! Навіть не знаю, що дійсно страшніше в цьому скрабі: мікрокристали магнію чи його ціна за повний розмір продукту😆

Мої продукти досить "лайтові". Це не ритонол чи ретиналь. Я не володію типи страшними та складними схемами догляду за обличчям. Але моє знайомство з чимось робочим пройшло, я на мене, успішно 🤩 trick or treat!🎃