alena.rosee

Kat Von D Saint 🖤

Kat Von D Saint 🖤

Всім привіт! 🖤

Зайшла у Клуб - а тут Шабаш у самому розпалі , але ж не забуваємо і про тематичні аромати 🎃

Цей обирала по назві та флакону , а не по наповненню 🤭

Нещодавно знайшла у себе залишки цього аромату, про який вже і забула, то коли як не сьогодні про нього написати?

Аромат Saint від Kat Von D вийшов у 2017 році разом з ароматом Sinner . Досить передбачувано, так?)))

Кет Вон Ді думаю всі знають - це відома тату-майстриня, так вона і модель, і зараз наче співає, але саме популярність і славу здобула як арт тату майстриня. Також має досить якісну лінію косметики , все що пробувала , все сподобалось )

Зіркові аромати - та ще лотерея, є ну дуже банальні та передбачувані , не в образу шанувальникам ароматів авжеж, по типу аромати Шакіри, Джей Ло, Брітні,.Бандераса, тобто флакони досить звичайні , а від аромату одразу розумієш чого чекати. Авжеж, у них є свої перлинки в колекції, але загальна тенденція очікування від аромату зберігається.

Є і зіркові аромати, які більш цікаві з точку зору парфумерії, там і про флакони подумали маркетологи, і про цікаве наповнення.

Перше що згадується, це аромати Леді Гаги, їх було тільки два, але які! Я обидві люблю і шукаю де б ще придбати.

Аромати Діти фон Тіз - нуарні міні флакончики краса туалетного столика та і наповнення в стилі Діти. (до речі в неї новий запуск парфумів)

Цікаві кубики Раммштайн, де є парфум і S%X elixir, а є і P*ssy, так, фантазії Тілля навіть в ароматах не мають меж 🤭

Тому , колись, купляючи аромат з черепками від Кет вон Ді я чекала щось більш в її стилі , але отримала трошки інше)))

Піраміда аромата:

Верхні ноти: Слива Мірабель і Шавлія

Середні ноти:  Цвіт Мигдалю, Жасмин і Конвалія

База: Персик, Ваніль, Мускус і Кедр

Про флакон:

Рідко пишу про флакон, але тут він просто прекрасни, навіть після закінчення аромата я не буду його вибрасувати, а залишу, тип паче цей аромат вже не купити просто в мережі парфумерних магазинів. Пластик якісний, немов реальні порцелянові кісточки, гарний ковпачок, хоч і поастик, але фігурний , пропрацьована кожна деталь.

Спрей м який, видає аромат хмаринкою.

Про аромат:

Це фруктовий, трошки перестиглий, залитий сонцем, кошик, ароматних слив, яблук та персиків, политий мигдалевими молоком та теплими жирненькими вершками.

Все.

Можливо ви чекали описів на метр, але аромат одночасно простий, і одночасно цікавий.

Нереально густий, заповнює простір з пари пшиків, досить затишний, має в складі фірмову персикову пудру, але без ретро нальоту.

Нагадує літній пікнік на березі річки, вечір в селі, коли бабуся варить варення, є присмак літніх ночей, коли фруктові дерева цвітут і в спекотні ночі випускають свої "феромони". Тут нічого страшного, нічого лякаючого.

Дійсно, не аромат, а сама Святість) Білий, пухнастий наче вже знайомий.

Не можу сказати що став прям улюбленим, але коли я їм користувалась, люди завжди звертали увагу на парфум, питаючи: що це так ніжно приємно пахне?

А раз сьогодні Магічна Ніч, тому якщо провести аналогію з картами, то цей аромат 100% Королева Кубків.

Чи пробували ви такий аромат ? Можливо маєте в колекції ?) 🖤

Дякую за увагу 🎃