Strange Love

Аналог Mugler Goddess за 350 грн

Аналог Mugler Goddess за 350 грн

Copper Coconut Sands від BBW випущено в 2022 році в пік популярності кокосово-квіткових ароматів. Іноземні оглядачі в один голос говорять: "Це той самий Mugler Goddess, просто з меншою інтенсивністю".

Аналог Mugler Goddess за 350 грн

Copper Coconut Sands не схожий на інші спреї цього бренду. Це не хімозний приторно-солодкий горіх. Саме тому поціновувачі продукції BBW так полюбили Copper Coconut Sands. Звучання у нього парфумерне, "доросле". В піраміді не вказані кашемірні і солярні ноти, але я їх чую. Запах не тропічний і не дешевий, проте дуже цікавий і незвичний. Розігріте на сонці сандалове дерево та пелюстки орхідеї, обрамлює композицію натуральний аромат свіжої кокосової м'якоті.

Так, на тілі це той самий Mugler Goddess. Більше того, багато хто купує Copper Coconut Sands в якості бази під Goddess, аби посилити шлейф. Якщо ж ви не хочете витрачати 3600 грн на новий парфум від Mugler, але хочете пахнути ним, беріть Copper Coconut Sands. Стійкість у спрейчика дуже хороша, через 2 дні я досі чую його відлуння на пуховику. Як на мене, чудова альтернатива.