MAXIMOVA🌷

Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃

Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃

Я відкладала момент тестування даної мініатюрки саме на хеллоуїн. Цей гарбузик на упакуванні такий тематичний🧡

Забігаючи на перед, скажу, що тепер розумію чому всі в такому захваті від цієї маски.

Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃
Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃
Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃
Нічна маска з екстрактом гарбуза Pumpkin Sleeping Pack🎃
  • відрізавши верхушку пірамідки видавила трохи маски, вона приємної консистенції, не густа і не плотна. Аромату я не відчула, можливо він супер нейтральний і мій ніс його не чує;
  • ввечері на очищене обличчя нанесла маску щедрим шаром (в пакеті ще трохи залишилось) вона дуже приємно відчувається на обличчі, шкіра її досить швидко поглинає. Не створюється відчуття дискомфорту, немає жирності і обтяження, не липне. Навпаки, шкіра зволожена і на дотик дуже приємна;
  • по відчуттям після нанесення схоже на нічний крем, а не на класичну маску, як ми звикли;
  • зранку я не побачила якогось вау ефекту, але враження чудові👌 Шкіра м’якенька, доглянута, відпочивша, шовковиста на дотик. Однозначно маска зволожує і живить. У мене шкіра комбінована. Зверніть увагу, як використовувати маску за різними типами шкіри!

Чи купила б повнорозмірну версію? Так. Але поки маю достатньо догляду, тому скоріш за все повторю покупку декількох мініатюрок, щоб використовувати за настроєм і потребами шкіри.

Покупкою задоволена😊