Alyona Fedyk

Milani Strobelight Instant Glow Powder: сухий хайлайтер з красивим ефектом

Milani Strobelight Instant Glow Powder: сухий хайлайтер з красивим ефектом

Рум’яна, тіні, хайлайтери – більшість дівчат обирають саме кремові консистенції, але я хочу виступити адвокатом і сказати: сухі текстури теж гідні уваги і можуть легко дати фору останнім.

Хайлайтер Milani – це приємна пресована текстура, яка дуууже легко нашаровується для можливості варіювати насиченість сяйва. Я наношу його пухнастим пензлем або пальцями, як би дивно це не звучало. Він легко розтушовується та передає сяйво навіть в такий спосіб нанесення. Звісно, на пальчиках лишається продукт, але і на обличчі його вдосталь. Обожнюю наносити його по техніці стробінг: на кінчик носа, на “дугу купідона” та на скули. Якщо потрібно яскраве сяйво, то я просто повторюю цей алгоритм, нашаровуючи засіб.

Milani Strobelight Instant Glow Powder: сухий хайлайтер з красивим ефектом
Milani Strobelight Instant Glow Powder: сухий хайлайтер з красивим ефектом

Я користувалась ним влітку, користуюсь і зараз. У повсякденному макіяжі, він створює красиве вологе сяйво. Одного разу подруга сказала мені, що моє обличчя блищить, наче після пілінгу)))) Ну ви знаєте цей ефект. Хайлайтером він досягається ще й тому, що засіб дуже рівномірно лягає на обличчя та відбиває світло, утворюючи ефект рівненької, гладенької шкіри.

Стійкість мене більше ніж влаштовує. Ті, хто читав мої дописи, вже знають, що без праймера я не уявляю свій мейкап, тому тут думка може бути не зовсім об’єктивною. Але: я щойно робила для вас свотчі на руці, хайлайтер побув на шкірі хвилин 5 і дуже міцно схопився. Відтерти його просто пальцем не вийшло, довелось підключити міцелярку. А отже, стійкість 10/10, якщо порівнювати інші засоби саме з сухою текстурою.

Як і будь-який хайлайтер, цей може підкреслити дуже розширені пори або сухість шкіри, якщо у вас є такі проблеми. Ще один його мінус у футлярі: він такий “рихленький”... Довгу дорогу він в мене не переніс, скололась пластикова кришка і від’єдналась від частини з рефілом… Образливо. Тепер він в мене служить лише в якості home-засобу: нафарбувалась і пішла.