O_Skomska

Перше поповнення листопада 🍁

Перше поповнення листопада 🍁

Цього разу в мене вийшло дуже різнопланове поповнення , від свічки до сиворотки для росту вій😂

Розберемо детальніше, що купила, та буду тестувати найближчим часом🤔

Я обожнюю аромати , для квартири постійно використовую аромадифузори .

В мене вже є дві пусті баночки, тому я придбала наповнювач, щоб їх поновити .

Сьогодні мій вибір впав на аромат "Французький сніданок"🥐 . Він теплий, для мене це запах свіжоспечених круасанчиків..ммм.

Також придбала новий аромадифузор від бренду MOHEDA з ароматом "чиста бавовна" , для мене це просто запах "чистоти", планую поставити його у ванній кімнаті .

Перше поповнення листопада 🍁
Перше поповнення листопада 🍁

Давно хотіла спробувати розчіску від Janeke , адже багато позитивних відгуків🥰

Обрала в дівчачому , рожевому кольорі. Дуже цікаво порівняти із звичайними .

Повторила покупку свого улюбленого блиску, про який писала вже декілька постів, ось один із них: https://club.makeup.com.ua/post/17989/ 🤎

Також взяла на пробу хайлайтер. Мені дуже подобається розмір. Зараз я за компактність, щоб було зручно брати з собою в дорогу.

Крем для очей з екстрактом ластівчиного гнізда від Elizavecca. Вперше бачу такий екстракт в продуктах ) і страшно і цікаво ) великих надію на крем немаю, але хочу протестувати )

Хочу спробувати відростити війки , тому придбала сиворотку від Feg та розпочинаю дослідження)

Обожнюю свічки, адже вони створюють затишок, заспокоюють , створюють чудову атмосферу ✨ .

Тому я знову поповнила свої запаси , та придбала свічечку . Дуже сподобався дизайн , та пакування. Чудовий варіант , як для себе, так і на подарунок.

А ви чимось користувались з даних продуктів? Що сподобалось, а що ні? Що хотіли б спробувати ?