Alina_Demchenko

Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі

Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі

З ароматами від Al Rehab , я познайомилась як і багато з нас, через Strange Love, бо раніше ніколи не бачила їх, або не звертала на них увагу. Це олійні парфуми, з роликом в якості дозатора. Об'єм 6мл, що дозволяє засобу бути зручним та компактним , а завдяки форматі парфумованої олії - ці 6мл будуть досить економічними. Я не полюбляю подібну текстуру, але протестувати хотілось , то ж я вийшла за рамки комфорта)

Пакування: Кортона коробка трикутної форми. Дивний вибір. Сам флакон скляний, клишка пластикова з сріблястим напиленням чи тонким шаром металу/фольги.

Стійкість : у кожного аромату своя. У цього десь 6-7 годин.

То ж давайте нарешті перейдемо до того, що головне в цьому. АРОМАТ.

Коли тільки відкручуєш кришечку , одразу відчувається яскравий, кислувато-фруктовий аромат. Вже з перших секунд, я відчуваю не те що певний аромат, а саме настрій, який супроводжує багато ароматів від бренду Escada. Яскраві, легко впізнаваємі, наповненні якоюсь літньою безтурботністю, драйвом вечірок біля моря.

Distance - не дюп, але має багато чого від неї. Наприклад фруктовий, дуже насичений аромат, який супроводжується кислинкою, яка не сильно характерна для східних ароматів. Аромат фрукту чи то ягоди, яка вилазить - складна в плані сприйнятя. Це схоже на дитячу версію винограду, занадто яскраву що б здаватися більш натуральним.

Але на шкірі, з'являється те, що одразу відрізняє від класичного легкого міксу : солодка, більш квіткова і терпка база. Аромат стає більш теплим, зігріваючим. З'являються ті ноти, які так складно було почути одразу. Квіти, якісь прості та солодкі, без явного домінування якоїсь певної - це букет, який стоїть на підвіконні, та оговтує легким ароматом. Тут є і мускус. Фруктове поєднання зробили його гарним доповненням, а також непоганою базою. Трошки різкуватий, терпкий аромат, прибирає цю інфантильність і можливо дає солодкість.

Аромат досить плоский, але заспокоює. Він має атмосферу серіалу "Клон". Не знаю чого, але якась звабливість пустелі в ньому присутня.

Ноти в аромату прості :

  • Виноград
  • Квіткові ноти
  • Мускус

Аромат дуже яскравий і насичений, якщо багато нанести - сильно душить. Шлейф є, невелички, але присутній. Мені подобається те, що коли він трошки вивітрюється - солодкий аромат починає брати верх.

Я б віднесла його до фруктово-мускусних , бо квіти не домінують, лише трошки допомнюють. Не можу сказати, чи прийдеться він вам до смаку, бо сама ще не розумію, як до нього ставлюсь. Але негативних відчутів не викликає .

Фанатам Ескади - повинно сподобатись )

Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі
Distance Al-Rehab : східний аромат з натяком на Маямі