Vikulyk

Tigi Catwalk для кучерявого методу

Tigi Catwalk для кучерявого методу

В мене волосся хвилясте, минулого разу я ходила з вирівняним, тепер захотілось кучерів, ці дівчата 😂

Tigi Catwalk для кучерявого методу
Tigi Catwalk для кучерявого методу

Якщо використовувати його правильно, то все добре, але я зіштовхнулась з деякими нюансами.

Наношу обов'язково на мокре волосся, десь пів години після миття, але якщо волосся встигло достатньо висохнути-в мене точно будуть білі засохлі залишки наче клей, декілька раз у мене вже так було і я тепере не чекаю висихання.

Наношу такими жмякаючими рухами, для того, щоб сформувались хвильки, вони виходять досить симпатичні, більш структуровані, ніж звичайно.

Він добре фіксує волосся, на дотик воно плотне, в мене досить рідке волосся, думаю на пишній шевелюрі будуть виглядати ще краще такого роду завитки.

Волосся з ним бажано подовше не розчісувати, якщо хочеться зберегти ефект, тай він наче склеює волосся.

Баночка стильна, мені подобається, дозатор теж зручний. Аромат приємний, довго тримається.

Також не можу не згадати його економічність, він у мене уже давно.

Висновок. Засіб дійсно робить милі завитки, але другий раз я не куплю, адже на сухе волосся ним не можливо користуватись, в мене була подібна штука від Лореаль, але там не виникало ніяких проблем.