Diksizavr

Фарбуймо волосся разом 😊

Фарбуймо волосся разом 😊

Періодично підфарбовую волосся тонуючою маскою Горобина від Acme Colour. Цього разу взяла відтінок мідний тиціан. Моє рідне волосся русого кольору, так що на вогняно-рудий колір як на фото упаковки я і не сподіваюсь 😞.

На не густе волосся довжиною трошки довше лопатки, брала 3 упаковки. В кожній упаковці є захисні поліетиленові рукавички та інструкція до використання.

Перед нанесенням маски, я вимила волосся шампунем та промокнула рушником. Трьох пачок вистачило з головою, маска розподілялася легко та комфортно, незважаючи на її густу текстуру 👌 Доречі запах у маски доволі приємний, мені пахне виноградом. Розподіливши масочку я зібрала волосся в гульку, та натягнула на голову поліетиленовий пакетик. 😁 Тримала близько 40 хвилин, змила її легко, проте вода ще довго була забарвлена у рудий колір. Після просушки волосся має набагато кращий вигляд ніж до. Воно легко розчісується, гладеньке та блискуче. Колір який вийшов у підсумку в принципі сподобався 🤗 💗
У мене на волоссі колір тримається до 3 місяців, поступово змиваючись, далі вже виходжу у свій рідний відтінок.
Загалом за свою вартість вважаю , що це чудова альтернатива шкідливим фарбам.

Фарбуймо волосся разом 😊
Фарбуймо волосся разом 😊
Фарбуймо волосся разом 😊
Фарбуймо волосся разом 😊
Фарбуймо волосся разом 😊