Iryna Koval

MERMADE | Ензимна маска для очищення шкіри обличчя

MERMADE | Ензимна маска для очищення шкіри обличчя
MERMADE | Ензимна маска для очищення шкіри обличчя

Ензимна маска - це продукт для догляду за шкірою, який містить ферменти для ефективного видалення відмерлих клітин та забруднень. Цей тип масок діє шляхом розрушення білків та інших речовин, що знаходяться на поверхні шкіри, допомагаючи відновити її сяйво та гладкість.

Маска від Mermade одразу вражає своєю приємною текстурою і чарівним кокосовим ароматом. Ідеальний дизайн не залишить її непоміченою на косметичній полиці.

Вона має неймовірно ніжну консистенцію рожевого кольору, яка легко наноситься на шкіру. За рахунок відсутності грубих частинок, маска дуже дбайливо відлущує відмерлі клітини, не подразнюючи навіть чутливу шкіру.

Пілінг-маску потрібно нанести рівномірним шаром на обличчя, уникаючи області навколо очей. Зачекати 3-5 хвилин, потім змити теплою водою, делікатно масажуючи шкіру.

Після використання маски моя шкіра стала помітно чистішою. Пори звузилися, а обличчя набуло здорового вигляду та природного сяйва.

Що мене вразило - це її здатність швидко вивести забруднення та зайвий жир, не викликаючи подразнень або сухості. Я відчула, як маска ніби розчиняє забруднення, залишаючи шкіру свіжою та гладенькою.

Ще один плюс - відсутність агресивних подразнюючих компонентів.

MERMADE | Ензимна маска для очищення шкіри обличчя
MERMADE | Ензимна маска для очищення шкіри обличчя

Загалом, ензимна маска Mermade дійсно робить те, що обіцяє - очищає, освіжає та покращує стан шкіри обличчя. Я у захваті від результату і рекомендую її всім, хто прагне мати чисту та здорову шкіру.