Anna_feerie

Medi-peel Bortox - маска з пептидами та пробіотиками

Medi-peel Bortox - маска з пептидами та пробіотиками
Medi-peel Bortox - маска з пептидами та пробіотиками

Якщо ви любите спати обличчям в подушку і на ранок прокидаєтесь з цікавим візерунком на шкірі - цей допис для вас)).

Особисто я люблю тканинні маски, які діють як заспокійливі, зменшують почервоніння та розгладжують шкіру. Саме це і робить дана ботокс-бор-токс цікавинка 🤗.

Medi-peel Bortox - маска з пептидами та пробіотиками

Тому пептиди в моїй рутині містяться в сироватках та тонерах. А в цій масочці головні герої для мене пробіотики, колаген та алантоїн, адже саме ці компоненти чудово працюють з чутливою шкірою та допомагають відновити епідермальний бар'єр.

Тканинна основа зроблена доволі вдало, легко повторює контури обличчя та добре просочена есенцією (щоправда, лекало розраховано на дуууже маленький носик🤪).

Я тримала маску 20 хвилин, протягом цього часу відчувала приємне охолодження (це мастхев, якщо у вас розацеа, до речі), після зняття шкіра була добре зволожена та мала рівніший тон. Повторно ту саму маску я не використовую, але есенцією, що залишається в пакуванні, можна змочити основу для тканинних масок (продаються окремо) або ж взяти половинку ватного диску, просочити, і зробити імпровізоване СПА наступного дня🙃.

Мені подобається періодично балувати себе таким видом догляду (особливо корисно мати про запас тканинну маску, якщо після сну треба швиденько прибрати заломи від подушки)).