Тетяна Супронюк

Сироватка, від якої я бачу результат!

Сироватка, від якої я бачу результат!

Я обожнюю корейську косметику, а особливо, від бренду Cos De BAHA. В цього бренду багато дієвих засобів.

Це не найпопулярніша сироватка у бренду, але вияилася дієвою!

Розглянемо детальніше.

Сироватка має гарний склад: * Aloe Barbadensis Leaf Extract, Niacinamide, Glycerin, Propanediol, Zinc PCA, Arbutin, 1,2-Hexanediol, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Caffeine, * Camellia Sinensis Leaf Ext, * Sambucus Nigra Flower Ext, * Momordica Charantia Fruit Ext, * Leontopodium Alpinum Ext. * Mark: N.O.I.P 61%.

Як повинні працювати основні інгредієнти сироватки?

  • Сироватка виготовлена на основі соку алое вера - Aloe Barbadensis Leaf Extract. А не води, як ми звикли, в інших косметичних засобах. Сік алое сприяє загоєнню запалень та прискорює процес регенерації шкіри
  • Ніацинамід 20 % - це велика концентрація. Працює на вирівнювання тону шкіри, покращує еластичність пор, звужує їх, зменшує виділення себума. А також захищає шкіру від передчасного старіння, ніацинамід - є потужним антиоксидантом
  • Цинк 4% здійснює себорегулюючу дію. Крім того, ефективно загоює запалення та пригнічує ріст патогенної мікрофлори.
  • Арбутин - є активним освітляючим інгредієнтом
  • Гіалуронова кислота зволожує шкіру
  • Алантоїн сприяє відновленню бар"єрних властивостй епідермісу

Основні технічні характеристики сироватки:

  • Без запаху
  • Консистенція рідка, прозора
  • Розхід економний, десь половина піпетки на одне застосування.
  • Об"єм 30 мл

Застосовую сироватку в ранковій рутині, наношу тоненьким шаром після вмивання на суху шкіру. Сироватка швидко вбирається в шкіру.

Я використала половину флакона. І вирішила вже зараз поділитися враженням з вами.

Який же я бачу результат?

  • Звуження пор. Пори стали забиватися менше, менше помітні візуально.
  • Себорегуляція. Шкіра стала виділяти менше себуму.
  • Висвітлення постакне. Тон шкіри став помітно рівнішим.
  • Висипань стало менше, а якщо є нові, то вони загоюються скоріше
  • Шкіра зволожена та пружна

Після нанесення на обличчя сироватка залишає липкість. Я її перекриваю обов"язково кремом, тому для мене це не проблема.

Сироватка мені дуже сподобалась.

Хочу зазначити, що маю комплексний підхід в догляді, який складється з багатьох етапів. Але, ці результати я помітила саме тоді, коли ввела в свою рутину саме цю сироватку.

Про мій догляд за шкірою обличчя можна почитати тут https://club.makeup.com.ua/post/21084/