Yuriivna 🌸

Крем-мило Fresh Juice "Зелений мандарин та пальмароза" 🍊🌿

Крем-мило Fresh Juice "Зелений мандарин та пальмароза" 🍊🌿


У мене вже є свої фаворити від цієї фірми,а саме гель для душу "Мандарин та авапуха",доречі допис ось тут https://club.makeup.com.ua/post/8498/
Ще дуже подобається гель "Маракуйя та магнолія"
По-перше Fresh Juice це український виробник,по друге бюджетні ціни на різні засоби,по-третє це великий різновид гелів для душу,мила для рук,батерів і скрабів для тіла,піни для ванн та пілінгів для тіла
Я вирішила придбати новий аромат і саме крем-мило,так як я люблю цитрусові та свіжі аромати,обрала "Зелений мандарин та пальмароза,з олією лемонграсу"
Якщо чесно,щодо пальмарози...,може й чула,але точної уяви,що це саме не мала,тому заради цікавості зайшла в інтернет,почитати,що це?)
Прочитавши,зрозуміла,що ця рослина має дуже багато позитивних властивостей,їх великий перелік.
Ціна у мила дуже і дуже бюджетна,особливо якщо купувати в док-пакеті,якщо маєте іншу ємність,то просто перелити в цю тару,але я маю вже порожню пляшку від Fresh Juice,не викидаю її,а просто переливаю крем-мило туди.
Об'єм у пляшці 460 мл,за такий об'єм ціна супер економна та доступна.
Аромат : найкраще поєднання,як на мене,це композиція свіжості та кислинки.Не люблю надто солодкі запахи,тому тут балансуючий аромат вийшов.Все ж таки більше відчувається зелений мандарин,бо цитрусові ноти виходять на перший план,а ось пальмароза тут не особливо відчувається,бо в описі про неї написано,що це солодкий та квітковий аромат.
Текстура,якщо порівнювати з гелями для душу цієї фірми,то крем - мило не таке густе,але й не занадто рідке,піниться добре,має прозоро-зелений колір.
Що ж,це ще один фаворит до моєї скриньки!
Вже задивляюсь на інші аромати 😌