Olya Mel

Догляд за тілом. Частина 1.

Догляд за тілом. Частина 1.
  • Triuga Гель для душу "Свіжість і захист"

Українське виробництво, великий об'єм, доступна ціна, цим мене і зацікавив цей гель. Після першого використання я була задоволена, гель піниться, але не надто, начебто все влаштовувало, але, в подальшому використанні я помітила що він почав надто сушити мою шкіру. Це жах, моя шкіра просто почала лущитися, одразу після миття, я припинила використання, але наслідки ще довго дали про себе знати. Не рекомендую!

Догляд за тілом. Частина 1.
  • Зелена Аптека
    Крем для рук та нігтів "Оливкова олія та годжі"

Абсолютно звичайний крем для рук, який нічим не виділяється, та й особливого зволоження не помічаю, просто крем для рук.

  • SHAKYLAB
    Кокосове масло "100% Natural"

Класне кокосове масло. От і все 😄

Насправді, якістю я задоволена, доступна ціна, а запах, ммм, це просто райська насолода, такий насичений запах кокосу, навіть кокосової стружки, або ж ні, це як їсти баунті 🤤

Після використання на волоссі, воно стає гладеньким, рівним та блискучим, на тілі встосується довгенько, після краще протерти сузою серветкою, я навіть використовувала для масажу, те що треба. Рекомендую!

  • Christian
    Терка для ніг, CFF-152

Нормальна терка, якісна, зручна у використанні, п'ятки задоволені, тому раджу, та і ціна доступна. 😉

P. S. Продовження скоро)