MAXIMOVA🌷

Порожні баночки🧴

Порожні баночки🧴

Розкажу стисло про кожен засіб.

  • шампунь: сподобався, гарно промиває волосся (не до скрипу), не сушив шкіру голови, чистоти вистачало стандартно на 2 дні. Сподобався, купила б ще;
  • бальзам: консистенція середньої густини, ндавав легке зволоження, пом’якшував та трохи розгладжував і розплутував волосся. Непоганий, повторила б покупку але більше люблю маски;
  • маска: має досить густу консистенцію, цікава тим, що має три методи нанесення, тут я розповідала про них докладніше і показувала результат на волоссі у відео https://club.makeup.com.ua/post/16084/ Маска легка, не обтяжує волосся. Я люблю більш поживні маски, зараз тестую з папайєю і вона моєму волоссю підходить більше, тому повторила б покупку маски з папайєю.

Спочатку з цим шампунем у нас все складалось добре але десь на половину використаній пляшці він пересушив шкіру голови. Тому він автоматично перейшов у спадок чоловіку😂 він користувався без ніяких негативних наслідків😊 Раніше я користувалась шампунем Garnier Fructis "Гудбай посічені кінчики" він мені підійшов і його б купила повторно.

Дуууже мені сподобався цей спрей! З першого пшику я почула приємний аромат та м’якість волосся. Спрей допомагає у розчісуванні, розгладжує волосся, на дотик воно шовковисте. Купила б ще!!!👌😊

Український бренд і достойний флюїд. Мені він сподобався. Наносила на вологе волосся. Консистенція схожа на олійку але більш легка і не така масляниста. Після використання волосся м’яке, кінчики донлянуті. Аромат дуууууже приємний!😍 Поки покупку не повторювала, хочу протестувати олійки інших брендів.

P.S. Хто дочитав сюди розкажу, що можу поділитись інформацією куди можна здавати пусті баночки гарньєр на переробку (і отримувати за це плюшки). Кому цікаво - пишіть мені в особисті😊

Дякую за увагу🧡