Yuriivna

Зубна паста для чутливих зубів та ясен 🪥 "DentaDonto"

Зубна паста для чутливих зубів та ясен 🪥 "DentaDonto"
Зубна паста для чутливих зубів та ясен 🪥 "DentaDonto"

Я відношусь до тих людей,у яких дуже чутливі ясна,а інколи і зубна емаль.
Чи вирішить ця зубна паста дану проблему?Тестуємо!


Передісторія...
Минулого разу я придбала зубну пасту "Лікувальну" від Viktoriz,вона не пече,має приємний м'ятний смак з підсолоджувачем.
- Про зубну пасту від Viktoriz я писала ось тут ...https://club.makeup.com.ua/post/20000/


Цього разу обрала зубну пасту саме для чутливих ясен та зубів "Sensitiv",вирішила спробувати щось нове для себе.
У мене часто виникає запалення ясен і хоча я змінила зубну щітку на м'яку,бо раніше користувалась середньої жорсткості,це допомогло,але певні нюанси ще залишились,тому стараюсь обирати пасту за призначенням.
Інколи дуже складно з такою чутливістю.
Цю зубну пасту я взяла у сліпу,відгуки є,але їх мало,проте за призначенням мені цілком цей варіант підходить.
Перевірила склад пасти,ось така картина,все що середньої безпеки у складі це віддушка,яка не є для мене проблемою в принципі.


Пакування : по- перше,що відмітила для себе,це те,що тубу зручно поставити стоячи,вона не падає,по друге-це мінімалізм у дизайні.Відкриваючи кришечку пасти,присутня захисна плівка,яка легко знімається,навіть вологими руками.

Колір,післясмак :
Паста має білий колір,що стосується післясмаку,то схоже на збір лікарських трав,в особливості це евкаліпт,м'ята та інші трави,відчувається також в деякий мірі пісолоджувач,ще дуже схожий смак на цукерку м'ятну з плюсиком, якщо пам'ятаєте,паста зовсім не пече,навіть натяку на пекучість немає.
В цілому смак може сподобатися не всім,тому тут справа така...
Мені особисто важливий сам вже ефект та щоб зубна паста не мала пекучості.


Результат після :
Після чищення зубів,але це сталося не після единого разу,мої ясна заспокоються,чутливість зубів зменшується та можна дозволити собі яблука,апельсини та інші фрукти,які мають кислоту та випити щось холодне або гаряче.


Після чищення,зуби стають гладенькими та надовго зберігається відчуття свіжості та чистоти,навіть впродовж цілого дня,увечері зуби все одно ще гладенькі.
Виробник зазначає ще декілька фактів про зубну пасту
1. Підходить для профілактику кар'єсу
2. Бореться з жовтими плямами на зубах
3. Зміцнює слизову оболонку


Чи буду ще купляти?
Скоріше всього так,краще я куплю цю пасту,яка підходить мені за призначенням та допомогає вирішити мою проблему,доречі коштує бюджетно,тому тут все склалося.

Зубна паста для чутливих зубів та ясен 🪥 "DentaDonto"