Iryna Koval

Balmain Argan Moisturizing Elixir

Balmain Argan Moisturizing Elixir

Balmain Argan Moisturizing Elixir - це дійсно неймовірний засіб для догляду за волоссям. Як любителька бренду Balmain, я не могла не випробувати цей продукт, і він мене не розчарував.

Текстура еліксиру дуже приємна і легка. Він не робить волосся жирними або обтяженими, що особливо важливо для мене, маючи тонке волосся.

Арганова олія в складі еліксиру робить дива зі сухими і ламкими волосами. Silk Protein та Argan Oil, стимулюють підтримку оптимальної кількості вологи в клітинах волосся, відновлюють та захищають від впливу навколишнього середовища. Мої локони одразу стають м'якими і блискучими.

Засіб має приємний унікальний аромат, який вирізняє продукцію лінії Styling Line. Залишає на волоссі чудовий запах на досить довгий час.

Я наношу еліксир на трішки вологе, але вже вимите волосся як завершальний крок у моїй рутині догляду.

Ще виробник радить інший спосіб використання: нанести кілька крапель засобу на локони перед миттям, рівномірно розподіліть по всій довжині. Пасма вберуть в себе еліксир, який запобігатиме попаданню вологи в кутикулу волосся. Це скоротить час висихання волосся.

Загалом, Balmain Argan Moisturizing Elixir - це чудовий продукт, який робить моє волосся більш здоровим і красивим.

Balmain Argan Moisturizing Elixir