Olya Mel

Догляд за тілом. Частина 2.

Догляд за тілом. Частина 2.
  • Гель для душа з шовком
    Ziaja Creamy Shower Soap Silk

Я в захваті. Класний гель за доступну ціну, польський бренд. Взяла спробувати, і мені дуже сподобалося, тому я не зупинилася 🤭, і взяла ще один інший (далі в дописі). Аромат приємний, текстура ніжна, такий легенький. Загалом я задоволена. Рекомендую!

Догляд за тілом. Частина 2.
  • Гель-крем для душу
    Ziaja Shower Gel

Взяла один, взяла і другий 😄

Мені сподобався бренд, а саме гелі, можу сказати те й що про попередній. У цього запах солодший, а текстура така ж ніжна. Рекомендую!

  • Мочалка для душу "Бантик", зелена
    Avrora Style

От мочалка, як мочалка 😄

Насправді, нічого особливо, не жорстка, приємний колір, міцна, справляється зі своєю задачею, цього і достатньо. Рекомендую!

  • Скраб для тіла
    Hillary Perfumed Oil Scrub Royal

Я задоволена результатом та самим скрабом, єдине що може не сподобатися, це запах, дуже специфічний, і він лишається на тілі, тому можливо комусь не сподобається. А ось інший скраб цього бренду, квітковий, то вже приємний запах, можете обрати його (я прикріплю). Щоб ви розуміли, чому запах специфічний, він схожий на порошок змішаний з господарський милом, якось так, або мої рецептори дивні 😄😄


  • Крем-гель для душу
    Fresh Juice Love Attraction Chocolate & Strawberry

Гель має дуже приємний запах, солодкий, прям шоколад, гарно піниться, і дуже доступна ціна, приємна текстура.