Кирилюк Вікторія

Моя колекція олівчиків🖌️🎨

Моя колекція олівчиків🖌️🎨

Почнемо з олівчиків для брів, але взагалі ними я малюю стрілочки.

1. Олівець Malva - якісний олівчик, підійде як для брів,так і для очей, але трошки сухуватий.

2. Олівчик від Eveline - тут вже інша історія, він м'який. Дуже зручно малювати стрілки,але для брів наврядчи підійде бо відтінок затеплий і тоненьку, чітку лінію намалювати проблематично.

3. Олівчик від LN чорний - ним іноді промальовую слизову, міжвійку та малюю сторінки також. Як на мене це ідеальний варіант для новачків, які хочуть малювати стрілочки,а підводкою не виходить чи не зручно😍

Моя колекція олівчиків🖌️🎨
Моя колекція олівчиків🖌️🎨

Тут моя колекція зовсім манюня😅 Два улюблених червоних олівчика,які я наношу на центр губ та розтушовую в милий і натуральний рожевий відтінок 💖

1. Олівець Lamel( справа на фото) - жирненький,стійкий олівець. Користуюсь вже близько року і його все ще багато, тому справді раджу.

2. Олівець від LCF (зліва на фото)- ідеальний для промальовування чіткого контуру.

Тут зібралась колекція з олівчиків від Colour Intence.

Всі олівчики стійкі та досить жирненькі,тому нанести їх на повіко чи промалювати стрілочку - взагалі не проблема. Раніше я любила малювати коричневу/чорну стрілку, а по контуру її обводити яскравим олівцем. Виглядало просто шикарно і завжди притягувало погляди👀😆

1. Три олівчики Colour Intence Be Bold - рожевий, помаранчевий і білий.

2. Темно коричневий,майже графітовий колір Colour Intence Satin Lip pencil

11