Євгенія 👩

#birhtdayspringvibemakeup

#birhtdayspringvibemakeup

Всім привіт✌️

Сьогодні свій День Народження святкує тендітна Skomska Olya🤍.

Сонечко, вітаю тебе! Бажаю бути щасливою та натхненною! Нехай у твоєму серці завжди панує таке ж тепло і світло, як у перші дні весни, коли кожен промінь сонця здатний зігріти душу. Будь сповнена енергією та бадьорістю, як весняний вітер, що пробивається через зимову сплячку🤍

Для святкової вечірки з весняним вайбом я обрала білий колір.

Для когось він може здаватися занадто холодним, не притаманним теплій весні, але не для мене).

В мене білий колір асоціюється з чистотою, світлом, прозорістю та відновленням, саме так я бачу весну. До того ж перші весняні квіти - проліски, також білі).

Більшість дерев починають своє цвітіння білими квіточками, а потім ще - конвалії та нарциси🤍

Коротше кажучи, весна дуже багата на білий колір)

#birhtdayspringvibemakeup

Для обличчя:

  • База під макіяж - Maybelline Baby Skin.
  • Тон Maybelline New York Affinitone (03).
  • Консилер - Enough Collagen (01)
  • Контурінг з палеткою Essence Hey Cheeks
  • Рум'яна Lamel (408).
  • Хайлайтер Lamel Glow (402) - над губою та на кінчику носа.

Очі:

  • В якості бази (підкладки) молочний відтінок з палетки LN Pro Infinity Color.
  • Міжвійка - O’BAYS Satin Eye Liner (Black)
  • Стрілочка Colour Intense Be Bold (білий).
  • Тіні LAMEL Selflove (401) + Ruby Rose Deluxe Make Up Kit.
  • Метелик - малювати я не вмію, тому кажу чесно, що це водяна наліпка на нігті, яка, до речі, дуже непогано трималася і на шкірі)).
  • Вії - Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW.
  • Брови - олівчик від Eveline (Soft Brown), трохи змішаний з тінями Golden Rose та мило для брів O’BAYS .

Губи:

  • Олія-тінт O’BAYS Ultra-Tinted Lip Oil + блиск O’BAYS Diamond Lip Gloss (01).

Локони робила з м'якими бігудями Ecarla Curling Headband. Це був мій перший досвід використання м'яких бігудів і начебто вийшло непогано, але не ідеально, потрібно ще попрактикуватися).

Наче все, ще раз вітаю чарівну Skomska Olya З Днем Народження та дякую за запрошення на цю чудову вечірку🤍

Дякую за увагу🤍