Євгенія 👩

#50shadesofred

#50shadesofred

Всім привіт❣️

Дорогі мої дівчатка, вітаю вас із Днем Святого Валентина, кохайте та будьте коханими💝

Сьогодні моє найулюбленіше свято у році, так склалося ще зі шкільних часів). Мені так подобається ця атмосфера кохання, чудові листівки у вигляді сердечок, щасливі парочки на вулиці, багато любовних сторіс, одним словом – дуже душевне, добре свято кохання💝

Так вже склалося, що саме 14 лютого я виклала свій перший допис у makeup club і виходить, що у мене сьогодні перша річниця). Дуже символічна дата, адже makeup club - то є справжнє кохання💝.

Цей рік у клубі став для мене чудовим я знайшла тут гарних подруг, безліч класних продуктів і найголовніше – себе). В черговий раз "дякую" всім причетним до цієї спільноти, я вас люблю і шлю 1000 цьомчиків💕.

Залишаю посилання на свій перший допис, доречі, він ще нормальним вийшов🤣:

https://club.makeup.com.ua/post/4040/

Своє подвійне свято я вирішила зустріти у лаконічному образі. Можна навіть сказати класичному – червоні губи та чорні стрілки).

Що використала👇:

  • Тон Maybelline New York Affinitone (02 - Light Porcelain).
  • Консилер - Pupa Wonder Cover (001 - Porcelain)
  • Пудра - Lumene Sheer Finish Loose
  • Контурінг, рум'яна та хайлайтер з палеткою Essence Hey Cheeks
  • Вії – туш Max Factor Masterpiece 2 In 1 Lash WOW.
  • Стрілочки - це підводка від Eveline та O’BAYS Satin Eye Liner (Black).
  • Губи - помада Maybelline Vinyl 50 "Wicked", без олівчика. Поцілунки робила нею же, а потім це було просто неможливо змити, але це вже зовсім інша історія 🤣
  • Поцілунки - я думаю, що всі вже бачили лайфхак як це зробити. Фарбуємо губи червоною помадою, цілюємо харчову плівку, переносимо поцілунок на обличчя - готово). Краще не використовувати таку стіку помаду, яку Maybelline Vinyl, бо неможливо нічого підправити і дуже складно потім стерти).
  • Брови - олівчик від Eveline (Soft Brown) та новеньке мило для брів від O’BAYS

Ще раз зі святом кохання та дякую, що були зі мною цей рік, це дуже цінно💕

Demchenko Alina дякую за запрошення на таку чудову вечірку та твою креативність💕