Євгенія 👩

Eucerin AquaPorin Active - справжній скарб для комбінованої шкіри

Eucerin AquaPorin Active - справжній скарб для комбінованої шкіри

Всім привіт)

Бренд дерматокосметики Eucerin – це мій улюбленець, якому я довіряю свою шкіру протягом кількох років.

Одним з найулюбленіших продуктів став зволожуючий крем для нормальної і комбінованої шкіри - AquaPorin Active.
Про який я хочу розповісти докладніше👇

Eucerin AquaPorin Active - справжній скарб для комбінованої шкіри

Крем представлений у досить масивній баночці, розміром 50 мл. Продукт дуже економічний, навіть за умови щоденного використання.

Кришка відгвинчується, під нею була захисна мембрана.

Крем має однорідну кремово-гелеву, але водночас дуже легку текстуру. На дотик він м'який, ковзний, без відчуття липкості та жирності. При зіткненні зі шкірою тане, за рахунок чого стає дуже пластичним.

Має легкий, ледве відчутний косметичний аромат, який абсолютно не відчувається в процесі нанесення.

Крем абсолютно безпроблемний у нанесенні.
Гладко ковзає по шкірі, рівномірно розподіляється, не залишає смуг.

Крем дуже швидко вбирається, не залишає на шкірі відчуття липкості, жирності та ефекту плівки. Лежить невагомо та максимально комфортно.

Продукт також можна використовувати як зволожуючу базу під макіяж, він відмінно взаємодіє з декоративною косметикою.
Не скочується під нею і не стимулює активної роботи сальних залоз.

  • Крем чудово зволожує і глибоко живить шкіру, при цьому утримує вологу в ній протягом усього дня.
  • Пом'якшує, на дотик шкіра стає дуже ніжною та оксамитовою.
  • Візуально вирівнюється тон шкіри та з'являється природний блиск.
  • Згладжує лущення, що особливо актуально у зимовий період.
  • Комфортно відчувається на шкірі, не забив пори та не спровокував подразнень/висипань

Важливо відзначити, що крем має накопичувальну дію і поступово ефект стає ще більш вираженим.

Я вважаю, що цей крем є справжньою знахідкою для комбінованої шкіри. Він відмінно підійде в якості денного догляду, чудово зволожить і при цьому не спровокує жирного блиску!