MAXIMOVA🌷

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Мені був потрібен крем, яким можна було б закривати кислотні сироватки. Рамки в яких я його обирала були такими:

  • орієнтовна ціна 500 грн+-
  • в складі має бути центела або кераміди щоб підсилювати і відновлювати захисний бар’єр шкіри.

Мій вибір зупинився на даному кремі. Користуюсь ним вже два місяці і можу повноцінно поділитись враженнями.

Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream
Pyunkang Yul Calming Moisture Barrier Cream

Крем приїхав в коробочці дуже приємній на дотик (ніби оксамитова) красивого темно-зеленого кольору. Нажаль перші враження трохи зіпсували масні сліди пальців на коробці, тому якщо будете брати на подарунок - перевіряйте. Всередині кругла пластикова баночка, під кришкою є захисна мембрана. В цілому красивий мінімалістичний корейський дизайн😊

Призначення: відновлює, живить, зволожує.

Переваги в складі: центела та витяжки з неї, екстракт чайного дерева, екстракт жимолості, кераміди, гіалуронова кислота, пантенол та ін.

Крем: білого кольору без ароматизації, структура легка кремово-гелева.

Використання: попередньо тонізувала обличчя, наносила сироватки (чергую зараз азалаїнову кислоту та пілінг з 10% молочною і гіалуроновою кислотою) і все це закривала даним кремом. По відчуттям він дуже легкий, не жирний, не забиває пори, досить швидко поглинається не залишаючи плівки чи липкості. Дуже подобається робота крему у даній схемі доглядової косметики. Але є одне але! У мене комбінована шкіра і на літньо-осінній-весняний період цей крем підходить! А от на холод і люті вітри потрібне буде більш поживний кремчик.

Розхід: за два місяці використала пів банки.