Крем No! Boring Days від Mermade

Крем No! Boring Days від Mermade
Крем No! Boring Days від Mermade

Привіт усім! На свій день народження я отримала несподіваний подарунок від красуні Zhukovka з догоядовою косметикою українських брендів, і в ньому був, зокрема, крем No! Boring Days від Mermade. Моє знайомство з брендом було не дуже вдалим, але, забігаючи наперед, цей засіб змінив мою думку про Мермейд на краще. Тож розглянемо його детальніше.

Пластикова туба на 50 мл із клапаном. Клапан зручний, не тугий. Для такої консистенції тара цілком підходяща.

Доволі легкий білий крем, нагадує суфле. Нежирний. Без аромату (що не може не тішити), має лише ледве вловимий запах олій.

⚪Aqua - вода;
⚪Ethylhexyl Stearate - емолент;
⚪Hydroxyethyl Urea - сильний зволожувач, похідна сечовини; є дослідження, які порівнюють його зволожувальну дію з гліцерином;
⚪Pentylene Glycol - розчинник, стабілізатор емульсії, антимікробне; його концентрація у косметичних формулах зазвичай обмежується 5%;
⚪Vitis Vinifera Seed Oil - олія виноградних кісточок;
⚪Cetearyl Olivate - природний емульгатор;
⚪Sorbitan Olivate - природний емульгатор;
⚪Limnanthes Alba Seed Oil - олія насіння пінника лугового;
⚪Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
⚪Trehalose - елемент натурального зволожувального фактору, хороший зволожувач;
⚪Urea - сечовина, хороший зволожувач;
⚪Serine - хороша амінокислота, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
⚪Glyceryl Polyacrylate - плівкоутворювач;
⚪Algin - полісахарид, гелеутворювач;
⚪Propanediol - розчинник;
⚪Aloe Barbadensis Leaf Extract - екстракт алое, але, як каже ВООЗ, він не має таких корисних властивостей, як сік алое;
⚪Bioflavonoids - заспокійливий і кондиціонуючий інгредієнт;
⚪Brassica Oliacera Italica Extract - екстракт броколі;
⚪Tocopheryl Acetate - вітамін Е;
⚪Panthenol - провітамін В5, зволожувальний і заспокійливий інгредієнт;
⚪Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer - полімер, гелеутворювач, його включають у формулу у частці до 1.2%;
⚪Caprylyl Glycol - підсилювач дії консервантів, емолент, кондиціонер;
⚪Sodium Hyaluronate - сіль гіалуронової кислоти;
⚪Pullulan - плівкоутворювач;
⚪Phenoxyethanol - консервант;
⚪Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
⚪Disodium Phosphate - синтетична сіль, вирівнювач рівня pH, консервант;
⚪Potassium Phosphate - те саме.
Отже, перед нами базовий нейтральний зволожувальний крем без потенційних подразнювачів і комедогенних компонентів. Олій у ньому мало, тож він доволі легкий. Явних 💩 у складі не бачу. Підійде і для ранкової, і для вечірньої рутини.

Крем поглинається миттєво, не створює плівки, не залишає розводів. На обличчі мені його виявилося малувато (жирок проступав), тому використовую в основному на шию і зону декольте. Витрата у мене доволі велика, бо люблю, щоби було максимальне зволоження, але то я (за активного користування мені вистачило на місяць - сьогодні вже розрізала тубу, щоби використати залишки). Дає легке зволоження, якого на зиму, звісно, не вистачить, але на літо, гадаю, буде саме те, що треба. Також з огляду на його нейтральний склад крем чудово підходить для того, щоби "закривати" ним будь-які активи. З моїми сироватками, олійками й іншим добром не конфліктував і не скочувався. Я приємно здивована якістю вітчизняного виробника (до якого, зізнаюся, маю трохи упереджене ставлення, особливо після тестування кремів від Tink). Гадаю, що за таку ціну це найкращий крем на ринку (ааааааааа, сама не вірю, що пишу це про український крем). Чи буду купувати собі? Можливо, на літо. На зиму його, на мою думку, все-таки малувато.
Дякую всім за те, що прочитали! Всім кіссссссссс 😘😘😘