Крем для обличчя Paula's Choice Barrier Repair Advanced Moisturizer

Крем для обличчя Paula's Choice Barrier Repair Advanced Moisturizer

Привіт усім! Насамперед хочу привітати нашу ельфійку й експерта з нішевої парфумерії Олю Пришелець із днем народження! У тебе попереду стільки відкриттів, нехай усі вони будуть приємними! Успішної тобі кар'єри, особистого зростання і хороших людей поруч! 😘

А тепер поспішаю до вас із новинкою від Paula's Choice - відновлювальним кремом для обличчя. Сам бренд доволі популярний, наприклад, на платформі Caroline Hirons він очолив рейтинг найзапитаніших брендів 2023 року. Втім, як завжди, є в лінійці і вдалі, й не дуже вдалі продукти. Цей крем, як на мене, належить до першої категорії.

Пластикова баночка об'ємом 50 мл із помпою. Ідеально. Не треба лізти руками. Не треба потім видлубувати крем з-під нігтів. За одне натискання помпа видає якраз достатню для обличчя і шиї кількість крему.

Класична кремова, не надто щільна, але поживна. Крем запаху не має (ну, хіба що легкий запах олій). У шкіру вбирається швидко, не лишає після себе жирної плівки.

- Aqua - вода;
- Dicaprylyl Carbonate - емолент;
- Ethylhexyl Stearate - емолент;
- Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
- Cocoglycerides - емолент, емульгатор;
- Squalane - скваланова олія, ідентичний шкірі компонент;
- Sodium Polyacrylate - загущувач, стабілізатор емульсії;
- Butyrospermum Parkii Butter - олія ши, дуже класна поживна;
- Ceramide NP
- Ceramide AP
- Ceramide AS
- Ceramide NS
- Ceramide EOP - цераміди (кераміди), ідентичні шкірі компоненти, допомагають підтримувати здоровий шкірний бар'єр і зволоження шкіри;
- Sodium Hyaluronate - сіль гіалуронової кислоти, зволожувач;
- Adenosine - ідентичний шкірі компонент, сприяє загоєнню ран і відновленню бар'єру, протизапальний;
- Palmitoyl Tripeptide-5 - пептид, що сприяє відновленню пружності шкіри і покращенню рельєфу;
- Citrullus Lanatus (Watermelon) Seed Oil - олія зерняток кавуна;
- Glyceryl Stearate - емульгатор, похідна гліцерину і стеаринової кислоти;
- Caprylyl Glycol - підсилювач дії консервантів;
- Hydroxyacetophenone - підсилювач дії консервантів і антиоксидант;
- Sodium Stearoyl Glutamate - емульгатор;
- Hexylene Glycol - розчинник, загущувач, стабілізатор;
- Tocopherol - вітамін Е;
- 2,3-Butanediol - розчинник;
- Xanthan Gum - загущувач, гелеутворювач;
- Ethylhexylglycerin - підсилювач дії консервантів;
- Sodium Phytate - нейтралізатор металевих іонів;
- Sodium PCA - елемент натурального зволожувального фактору, хороший зволожувач;
- Urea - елемент натурального зволожувального фактору, хороший зволожувач;
- Hydrogenated Lecithin - емульгатор;
- Trehalose - елемент натурального зволожувального фактору, хороший зволожувач;
- Polyquaternium-51 - зволожувач;
- Triacetin - консервант;
- Cholesterol - ідентичний шкірі компонент, корисний ліпід, емолент;
- Phenoxyethanol⁠ - консервант.

Вах, скільки тут усяких корисностей! І зволожувачі, й ідентичні шкірі компоненти! Ну, перфекто же ж. І це все без барвників, ароматизаторів і силіконів. Я прямо дуже задоволена. Ще б ціну вдвічі меншу зробили...

Крем дружить з усім іншим доглядом, ним дуже приємно закривати активи. Поживний, але вбирається швидко і не жирнить (у мене жирна шкіра). Словом, прекрасний варіант на зиму. Щодо "вау-ефекту", то я його не бачила ніколи і ні від чого, тому і тут нічого не очікувала. Зволоження - так, а ліфтинг і розгладження зморшок - це вже до пластичного хірурга.

Дякую всім за увагу, і привітаймо всі разом Олю Пришелець із днем народження! 😘

P.S. Якщо хтось думає, що я телепат/розвідник і саме тому знаю дні народження всіх членів клубу, то змушена вас розчарувати… Хто мені в особисті не написав свою дату, того я привітати не зможу… Тому чекаю на вашу інформацію в особисті. Будь ласка 🙏