Strange Love

Ботокс в домашніх умовах

Ботокс в домашніх умовах

INOAR BotoHair - процедура, яку можна виконати а домашніх умовах, проте важливо дотримуватися усіх правил. У мене був набір для разового використання.

Це технічний шампунь глибокої очистки, який готує волосся до нанесення ботоксу. Голову миємо двічі. Після цього грива стає дуже пухнастою, це ок. Висушуємо волосся на 100%.

Для цього змішуємо вміст баночки #2 і #3. Ретельно міксуємо і отримуємо готову суміш для ботоксу.

Мені вистачило маленького набору тютєлька в тютєльку. кщо у вас довше волосся, краще брати більший формат. Після нанесення витримуємо ботокс 15-20хв і сушимо феном.

Температуру прасочки обирайте згідно з інструкцією. Помаленьку вирівнюємо волосся, намагаємося добре прогріти кожне пасмо. Після випрямлення чекаєм 20хв, а далі можна мити голову.

Моє волосся ДО було і так в хорошому стані, однак після ботоксу стало ще кращим та гладкішим. Я усвідомлюю, що ця процедура не несе нічого корисного, як і кератин, однак візуально результат дуже хороший. Волосся стає м'яким, наче шовк, проте набирає ваги, перестає бути таким "летючим" і пухнастим.