Zhukovka

#happybirthdaymakeupclub

#happybirthdaymakeupclub
#happybirthdaymakeupclub

Для мене MAKEUP Club – це…

... це, як кава зранку ☕️ Ти прокинувся і з головою хочеться пірнути у стрічку дописів і огорнути себе тим теплом, яке вони несуть . Так само хочеться відчути ранковий аромат кави і зробивши перший ковток зрозуміти, що бажане так близько .☕
... це як солодкий стіл в дитинстві, де кожен тобі друг , який неодмінно протягом дня змусить тебе посміхнутись, підтримає тебе і огорне увагою з голови й до п'ят .🩷🪽
... це , як коханець, до якого ревнує мене мій чоловік , тому що ми так багато часу проводимо разом. Ти даруєш мені подарунки, а я натомість пишу тобі любовні дописи і відправляю лукси .🧔🏻‍♀️❤️

Цих порівнянь може бути незліченна кількість, але який в тому сенс, перераховувати кожен, коли просто можна сказати : " MakeUp Club - це Я " ! Це невід'ємна частина мене ! З тобою я розвиваюсь! З тобою я сміюсь і плачу! Я в тебе вкладаю частинку своєї душі, бо для мене ти став й насправді таким близьким та рідним !
Я хочу подякувати тобі за те, що я тебе зустріла! За те, що знайшла тут себе , знайшла б'юті подруг, знайшла час і натхнення на створення прекрасного .

Ти надихаєш ❤️
І давай домовимось, тільки між нами 🤫
Я тебе люблю ❤️

Ти ще такий молодий,але я впевнена, що незабаром ти підростеш і станеш потужним маятником, який буде запроваджувати здоров'ям та красою нашої великої нації ! Я бажаю тобі процвітання і тільки 🌻 і пам'ятай , у тебе є ми ❤️

І як сказала alena.rosее : " найкращий подарунок той, який зроблений своїми руками " . Тому я підготувала вірш-гімн в честь твого першого Дня Народження ( це дівчата так прозвали 😌😀)
💋💋💋
Ох, як хочеться привітати
Свій улюблений Beauty Place
Тільки розквіту побажати
З року в рік , days by days
В цьому клубі немає печалі
Тільки розвиток, фан та джаз
Застосовуєм ми краси чари
Щоб ви радо гляділи на нас
Тут про патчі, тональні основи
Про парфуми і навіть про "ЦЕ"🔞
Про колаген і пачулі, Лореаль з вітаміном С
Cos De Baha, Mermade або Gucci
Що захочеш ти тут обирай,
Тут трендо‘ві MakeUp-oві кручі ,
Тут наземний MakeUp-овий Рай

#happybirthdaymakeupclub