Mariya Trofimova

Як моя нездорова любов до чорного мені боком вилазить

Як моя нездорова любов до чорного мені боком вилазить

По моєму профілю не важко визначити мій улюблений колір.

Для повно щастя мені не вистачало чорного рушника-тюрбана та чорної шапочки для душу.

Я довго вагалась брати чи ні, бо відгуки суперечливі та це не просто так.

Почнемо з рушничка.

Плюси:

  • Омріяний насичений чорний колір🖤
  • Ідеальний розмір, рушник повністю покриває голову
  • Підходить для довгого не густого волосся / для густого волосся середньої довжини
  • М'яке та добре поглинає вологу
  • Зручна резиночка-петелька

Я одразу його випрала, при першому пранні вийшла зайва фарба (але сам виріб не втратив колір і не фарбує воду), ворс який залишився після обробки основного шва, також змились (поодинокі ще трапляються).

Як моя нездорова любов до чорного мені боком вилазить
Як моя нездорова любов до чорного мені боком вилазить

Воно лізе і це вже після 3-го прання (два ручних й одне машинне).

Руки та обличчя в цих чорних ворсинках.

Судячи з інших відгуків, така доля тільки у чорного рушника.

Оскільки це його єдиний мінус.

4/5

🖤🖤🖤🖤

Багато років я користувалась звичайними поліетиленовими шапочками, вони не викликали естетичного задоволення, але ніколи не підводили та волосся залишалось сухим.

На перший погляд, ця шапочка ідеальна, вона м'яка та підійде для густого волосся середньої дожини, резинка міцна та добре фіксує шапочку.

Але вона не виконує свою головну функцію - захист волосся від води. "Водонепроникний нейлон" може втримати максимум декілька краплин, якщо хоч на дві секунди шапочка опиняється під напором води з душу, вода моментально потрапляє в середину.

Шапочка підходить лише для приймання ванни, якщо не хочеться зав'язувати волосся та його потрібно тільки зібрати.

За гарний зовнішній вигляд.

2/5

🖤🖤