Luminous Lynx

Kayan Professional Scalp & Hair Scrub

Kayan Professional Scalp & Hair Scrub

Одразу скажу, що особливо не користувалась раніше такими скрабами, але, коли почала використовувати масла для волосся і маски, все ж вирішила, що в літній сезон такий засіб може бути корисним.. та й інтерес взяв своє)

Перший скраб, який я вирішила затестувати був Esthetic House CP-1 Head Spa, правда із вражень можу виділити лише відчуття ментолу перший час. Ну і в принципі все.

Наступним був Kayan Professional Scalp & Hair Scrub, саме про нього і розповім детальніше:

Скраб має текстуру рідкого желе, має маленькі скрабуючі частинки, легко розприділяється (це порошок шкаралупи мигдалю, якщо вірити складу). Не люблю в скрабах великі скрабуючі частинки, тому для мене це більше плюс.

Проте, вимити їх досить важко. Тому, або довго ополіскувати волосся, або змиритись (з сухого волосся їх позбутись легше).

Скраб використовується до миття шампунем, втирати 2-4 хвилини й змити (можна використовувати 1-2 рази на тиждень).

Якщо в загальному говорити про враження, волосся дійсно залишається чистим довше. Про стимуляцію росту волос важко сказати, нічого такого не побачила. Але за що йому явний плюс, волосся після нього блискуче, легке, розсипчасте і об'ємне.

Kayan Professional Scalp & Hair Scrub
Kayan Professional Scalp & Hair Scrub
Luminous Lynx
1
Підписники
0