M O N D ✨️

Dior: природний ефект без маски на обличчі

Dior: природний ефект без маски на обличчі

Зауважте оформлення: навіть у такого малюка виглядає солідно.

Коробка подібна до повнорозмірного тональника, чого не скажеш про флакон. Флакон пластиковий, зі зручним дозатором. Мені подобається: легкий, ідеальний тревл варіант.

Як стверджується, усі матеріали упаковки – підходять для переробки.

  • Dior Forever - це культовий тональний стійкий крем від Dior, що забезпечує досконалий тон на 24 години. Цей рідкий тональний засіб, що на 86%* складається з бази для догляду, забезпечує тривалий комфорт і дозволяє шкірі дихати, покращуючи її якість — надовго.

Особливо підкуповують не тільки декоративні властивості, а й доглядові:

  • Завдяки екстрактам ірису, диких віол, троянди та настурції, склад день за днем покращує стан шкіри.
  • Забезпечує захист від UVA- та UVB-променів, впливу ультрафіолету.

Склад не ідеальний. Є обіцяні природні компоненти з антисептичними та регенеруючими властивостями. А також складові, які можуть спричинити аллергічну реакцію або сушити. Крім ароматизатора компоненти безпечні/допустимі.

Відтінок 1N – для світлої шкіри з нейтральним бежевим підтоном.

На перший погляд виглядає дуже світлим. Однак, для білосніжок – ідеальний. При природному денному світлі - це 1-1 мій тон. А ось при штучному освітленні грає по-різному, може здаватися жовтуватим.

Для порівняння було б цікаво спробувати й світліші відтінки 0,5N та 0N. До речі,відтінків дуже багато.

Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі
Dior: природний ефект без маски на обличчі

Текстура сподобалася: у міру щільна і добре лягає. Відмінно перекриває недоліки (на фото наносила лише його). Шкіра стає ідеально матовою, і пудра не потрібна. Але попередньо слід добре зволожити шкіру, інакше - привіт лущення. Розгладжуючої дії не помітила.

Для літа його навряд чи вибрала б, хоча текстура розрахована для спеки і є SPF захист.

Не окислюється і не западає в мої пори. Підійшло чутливій шкірі. Не призводить до комедонів. Стійкість хороша, але точно не 24 години. За 4-5 годин хочеться оновити.

Подобається, що при такій щільній текстурі виходить невагоме покриття. Шкіра дихає, при цьому добре маскує недосконалість шкіри. На мій погляд, чудовий варіант для особливих випадків, коли потрібно виглядати на всі 100.

__________

Dior Forever Clean Matte High Perfection 24 H Foundation SPF 20