Свідома клієнтка

Топ лагідних засобів для вмивання

Топ лагідних засобів для вмивання

Часто бюджетні засоби для вмивання містять в собі агресивні миючі компоненти, які приносять шкірі більше шкоди ніж користі. Однак, і серед засобів мас-маркету може знайтись пінка, яка не сушить шкіру, або ніжний гель для вмивання. Засоби з цієї добірки не зневоднюють шкіру, вони всі делікатні, почнімо з найслабшого до найсильнішого:

Biotrade Acne Out Cleansing Face Foam Ніжна очищувальна піна з молочною кислотою для всіх типів шкіри

Пінка на глюкозидах, делікатний неіоногенних миючих, з невеликим відсотком молочної кислоти, яка швидше зволожує ніж відлущує у цьому засобі. Я не бачу в її складі нічого, що виправдовувало б її ціну, однак і аналогів їй теж немає (повірте, я передивилась весь асортимент пінок до 500 гривень), це найлагідніша піна, яка тільки може існувати. Сама піна не густа, очищує добре

AA Cosmetics Enjoy Nature Cica Moisturising&Soothing Cleansing Foam Зволожувальна і заспокійлива очищувальна пінка

Ця пінка польського виробника трішечки сильніша, в ній є екстракт центели, що заспокоює, та сік алое. Сама піна плотна, приємно пахне

Vis Plantis Gift of Nature Пінка для вмивання, для чутливої шкіри обличчя, схильної до куперозу

Пінка для шкіри з куперозом, хоча нічого такого особливого від куперозу в ній немає, вона його лише не погіршує, тобто може підійти будь-якій шкірі. В ній цікаві миючі компоненти, подібні можна знайти в люкс-засобах, гарно очищує та абсолютно не подразнює

BIOselect Naturals Face Foam Cleanser 3 in 1 Очищувальна пінка для вмивання 3 в 1

Пінка в невеликому флаконі 100 мл, має аромат розкішного парфюму, тут вже з миючих є кокамідопропілбетаїн, який більш потужний ніж глюкозиди, але теж не дратує шкіру. З усіх пінок в дописі вона найсильніше очищує

Soraya Just Glow Очищувальне желе з ефектом світіння

Продукт називається желе, хоча нічим не відрізняється від гелю для вмивання, містить ніацинамід, молочну кислоту та вітамін С у формі аскорбілфосфату натрію, добре піниться, бадьоро пахне

Ось такі цікаві засоби я встигла випробувати на собі, доки не змирилась з тим, що моя шкіра погано переносить миючі компоненти, і не відкрила для себе емульсію для очищення Cerave, з якою в мене нарешті попроходили всі дрібні висипи, включаючи ті, що пояснювала собі гормональною природою

А мої подруги, які отримували “спадок”, були дуже задоволені з цих засобів очищення і потім купували їх собі вже самі :)

Дякую, що прочитали 🌹