krislemly

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic | аромат натхнення

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic | аромат натхнення

Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Eau de Toilette випущений у 2007 році, а парфумером стала Marie Salamagne.

Флакон просто неймовірної краси. Прозорий з білою наклейкою та дуже красивим оздобленням золотого кольору.

Дозатор працює відмінно і розпорошує дрібнодисперсно, не залишаючи мокрих плям на одязі.

Піраміда аромату

Верхні ноти: Клементин, Гіркий апельсин, Квітка апельсина, Зелений чай та Плющ;

Середні ноти: Мандарин, Базилік, Ромашка та Півонія;

Базові ноти: Сандал та Амбра.

Як відчуваю цей аромат я?

Мандарин. Яскравий та життєрадісний. Як правило, парфуми в яких так яскраво грає цитрус - відносяться до літніх. Це негласне правило, але саме так багато з нас і сприймає їх. В мене ж інша історія і інша картинка. Відразу виникає асоціація з новорічними святами і цією казковою атмосферою. Це про теплий вечір, про м'який кашеміровий светр і про велику кількість мандаринок, а за вікном хочеться одразу побачити вогники і сніг, тримати в руках гарячий напій і не думати ні про що. Лише затишок, легкість і гарна новорічна атмосфера.

Завдяки клубу (привіт Алінка💕), я дізналась, що деякі ноти, можуть давати теплий та солодкий аромат. Один з них сандал. Мабуть саме ця нота окунає мене в новорічну атмосферу. А Сандал та Амбра в базі тільки підсилюють це відчуття комфорту та затишку.

Хоча для літа він все ж таки теж підійде, аромат не душить та не є навʼязливий, він просто дарує гарний настрій.

Всіх інших нот які заявлені в піраміді я не відчуваю, якби не старалась. Для мене це скоріше моно аромат, але ж який красивий.

Стійкість мене повністю влаштовує, на шкірі він тримається години 4 точно, а на одязі взагалі цілий день.

Також цей аромат має трішки гіркуватий шлейф, на мою думку його дає саме сандал.

Для мене зовсім не дивно, що Aqua Allegoria Mandarine Basilic - один з найпопулярніших ароматів в цій лінійці. Якщо вірити відгукам людей, то навіть ті хто не дуже полюбляє цитрусові аромати , відчули магічність цього.