Vikulyk

LAMEL Blush Cheek Colour Highlighter у відтінку 402

LAMEL Blush Cheek Colour Highlighter у відтінку 402

Знижки спокусили мене замовити цей хайлайтер, оскільки маю теплий підтон шкіри, то я люблю саме такі відтінки шампанського в подібних продуктах.

На фото нанесла пальчиком, для того, щоб показати вам його більш насиченим, на кісточку він гірше набирається.

LAMEL Blush Cheek Colour Highlighter у відтінку 402

Хайлайтер має дещо віддільні блискітки, тому не можу його назвати дзеркальним, при штучному світлі вони особливо помітні.

Також я помічаю руду базу( наче темна пудра), але вона не сильно кидається в очі, що добре.

Стійкість у нього хороша, тут питань не виникає.

Цей хайлайтер мені дещо нагадав Діор, вони на обличчі дійсно схожі, тільки дорожчий варіант має більш шовкову структуру і дрібніші блискітки, в складі не містить тальку, на відміну від Ламель, але на вигляд вони дійсно схожі, можете самі переконатись, адже я зробила фото-порівняння.

На мою думку це доволі сяючий хайлайтер, треба постаратись, щоб гарно відполірувати. Мені особисто підійде швидше для якихось святкових подій, але знаю, що багатьом імпонує подібне сяйво і на щодень.

Не скажу, що це мій любимчик, але за свою ціну нормальний варіант, якщо порівнювати дешеві варіанти, то мені з цієї категорії більше довподоби O'bays.