Astro beauty

Чи працює маска для обличчя від бренду Sane ?

Чи працює маска для обличчя від бренду Sane ?

Історія появи цієї маски мене починається з мого замовлення на Makeup, коли до свого замовлення я отримала пробничок цієї маски.

Ця маска дуже довго лежала в моій скарбничці пробників і нарешті її час настав 😅

Якщо чесно то нічого особливого від цієї маски не очікувала, але результат все перевершив .

В день тестування цієї масочки як за замовленням на моєму обличчі були присутні всі симптоми необхідні для використання цього засобу - почервоніння , висипання 😅

Адже саме для такого стану шкіри здебільшого в була створені ця маска і сама цинк та інші компоненти маски мають зменшити почервоніння шкіри.

Моє до :

Констистенція : приємна, однорідна.

Аромат : легкий та приємний ( я та людина яка любить доглядову косметику, яка пахне 😅)

Відчуття на шкірі : комфортні, без відчуття стягнутості.

виробник заявляє , що можливі 1-2 хвилини нанесення засобу можуть проявлятись легкі пощипування, але в мене таких відчуттів не було.

Нанести засіб однорідна не вийшло , бо ракети виявилось замало.

Ділюсь фото - "Після".

Засіб мені однозначно сподобався, дієвий - почервоніння значно стало меншими, тон шкіри рівніше, та і впринципі із заявленою задачею відбілювання засіб впорався .

Ціна дуже адекватна, але підозрюю, що розхід буде значним.

Алк це вже перевірю коли буду купувати повнорозмірний засіб, а його я купувати точно буду!

дякую за увагу до допису ❤️